Transport Manager Meetings

Gdańsk, 11 grudnia 2018 r.

www.konferencje.transport-manager.pl 

 

Production Manager Meetings

Warszawa, 21 listopada 2018 r.

www.konferencje.production-manager.pl

 

Poznań, 27 listopada 2018 r.,

www.konferencje.logistics-manager.pl 

 

 

 

IX edycja konferencji międzynarodowej SYSTEMY KOLEJOWE

Hotel Stok, Wisła, 23-25 stycznia 2019 r.

www.systemy-kolejowe.railconference.com/pl/ 

Konferencja, której organizatorami są OLTIS Polska sp. z o.o. oraz Prvni Signalni a.s. ma na celu zwrócenie uwagi na szeroko rozumiany problem bezpieczeństwa na kolei. Tematyka obejmuje bezpieczeństwo w zakresie sprzętu i infrastruktury, ludzi, gromadzonych danych a także towaru. Przedstawione zostaną aktualne dyrektywy unijne, problemy i zagrożenia dla przewoźników, zarządców infrastruktury, właścicieli bocznic.

Ze względu na rosnące z roku na rok zainteresowanie konferencją, zdecydowaliśmy się na zmianę lokalizacji. W roku 2019 konferencja odbędzie się w Wiśle, w hotelu STOK, który jest w stanie zapewnić odpowiednie warunki dla większej liczby uczestników.

Celem konferencji jest również wymiana polsko-czesko-słowackich doświadczeń. Z tego względu planujemy zorganizowanie panelu dyskusyjnego, poruszającego różnice i podobieństwa we współpracy między naszymi krajami przy realizacji międzynarodowych projektów.

SALON LOGISTYKI I MAGAZYNOWANIA W PRZEMYŚLE LOGISTEX 2019

Centrum Targowo- Konferencyjne Expo Silesia, Sosnowiec

27-28 luty 2019

https://www.exposilesia.pl/logistex/pl/

Salon LOGISTEX to przedsięwzięcie poświęcono szeroko pojętej logistyce. Formuła wydarzenia oparta jest na kompleksowej prezentacji potencjału firm z sektora logistycznego oraz dostawców usług dla tej branży, co gwarantuje, że podczas Salonu w jednym miejscu będzie można spotkać właścicieli firm logistycznych, przedstawicieli sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i magazynowanymi, przedstawicieli sektora publicznego, a także inwestorów oraz deweloperów powierzchni magazynowych.

III TARGI CHŁODNICZYCH ŁAŃCUCHÓW DOSTAW I LOGISTYKI W TEMPERATURZE KONTROLOWANEJ

Expo XXI Warszawa

7-9 marca 2019

https://www.coldchainpoland.pl/

ColdChain Poland to pierwsza w Polsce platforma biznesowa łącząca profesjonalistów, którzy zlecają lub zarządzają chłodniczymi łańcuchami dostaw oraz przedsiębiorstw, które produkują na potrzeby tej branży, ze specjalistami zawodowo związanymi z następującymi sektorami:żywność i napoje (świeże, chłodzone, mrożone, ryby i owoce morza, mięso i nabiał, owoce i warzywa, etc.), przemysł farmaceutyczny i medyczny,przemysł chemiczny, towary niebezpieczne (ADR / RID / ADN).

III MIĘDZYNARODOWE TARGI TRANSPORTU, SPEDYCJI I LOGISTYKI

Ptak Warsaw Expo, Warszawa

13-15 marca 2019

https://mttsl.pl/

Celem targów MT TSL jest realizacja największego wydarzenia targowego o zasięgu międzynarodowym, skierowanego do szerokiej gamy przedsiębiorstw branż transportu, spedycji i logistyki, a także pokazanie potencjału branży gościom z kraju jak i z zagranicy.
Znalezione obrazy dla zapytania transportex 2019
Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX 2019

Centrum Targowo- Konferencyjne Expo Silesia, Sosnowiec

16-17 kwietnia 2019

https://www.exposilesia.pl/transportex/pl/

 Targi TRANSPORTEX stanowią doskonałą okazję do przedstawienia ofert i osiągnięć firm działających w obszarze transportu i spedycji, pozyskania nowych kontaktów, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie technologii i usług transportowych. Wydarzenie to dedykowane jest dla osób związanych z szeroko pojmowanym transportem, spedycją i logistyką oraz dla przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących rozwiązań w branży TSL. Targi TRANSPORTEX utrzymane w formule B2B dają możliwość spotkania w jednym miejscu właścicieli firm transportowych, przewoźników, spedytorów oraz menedżerów transportu drogowego z firm logistycznych, produkcyjnych i dystrybucyjnych
Wzorem lat ubiegłych podczas wydarzenia odbywać się będą specjalistyczne konferencje, seminaria, pokazy oraz warsztaty.