Transport Manager Meetings

Katowice, 7 marca 2019 r.

Warszawa, 25 czerwca 2019 r.

Poznań, 10 września 2019 r.

Kraków, 29 października 2019 r.

www.konferencje.transport-manager.pl 

 

2 KWIETNIA 2019 R., WARSZAWA

13 CZERWCA 2019 R., KATOWICE

17 WRZEŚNIA 2019 R., ŁÓDŹ

26 LISTOPADA 2019 R., POZNAŃ

www.konferencje.logistics-manager.pl

 

19 MARCA 2019 R., KRAKÓW

28 MAJA 2019 R., OPOLE

24 WRZEŚNIA 2019 R., KATOWICE

19 LISTOPADA 2019 R., WARSZAWA

www.konferencje.production-manager.pl

.

 

FORUM MENEDŻERÓW TRANSPORTU I LOGISTYKI

16-17 MAJA 2019 R., OŁTARZEW

 

 

XIX ANNUAL LOGISTICS CIO FORUM: EUROPE

NOVOTEL AMSTERDAM CITY, AMSTERDAM

5-6marca 2019 R.

WWW.EVENTS.EFT.COM/CIOEU

Wydarzenie co roku gromadzi blisko 200 menedżerów IT oraz ekspertów branży z wiodących dostawców usług logistycznych z całej Europy. Celem konferencji jest omówienie największych wyzwań i możliwości, jakie technologia niesie dla branży logistycznej.

III TARGI CHŁODNICZYCH ŁAŃCUCHÓW DOSTAW I LOGISTYKI W TEMPERATURZE KONTROLOWANEJ

Expo XXI Warszawa

7-9 marca 2019

https://www.coldchainpoland.pl/

ColdChain Poland to pierwsza w Polsce platforma biznesowa łącząca profesjonalistów, którzy zlecają lub zarządzają chłodniczymi łańcuchami dostaw oraz przedsiębiorstw, które produkują na potrzeby tej branży, ze specjalistami zawodowo związanymi z następującymi sektorami:żywność i napoje (świeże, chłodzone, mrożone, ryby i owoce morza, mięso i nabiał, owoce i warzywa, etc.), przemysł farmaceutyczny i medyczny,przemysł chemiczny, towary niebezpieczne (ADR / RID / ADN).

III MIĘDZYNARODOWE TARGI TRANSPORTU, SPEDYCJI I LOGISTYKI

Ptak Warsaw Expo, Warszawa

13-15 marca 2019

https://mttsl.pl/

Celem targów MT TSL jest realizacja największego wydarzenia targowego o zasięgu międzynarodowym, skierowanego do szerokiej gamy przedsiębiorstw branż transportu, spedycji i logistyki, a także pokazanie potencjału branży gościom z kraju jak i z zagranicy.
KONFERENCJA SPECJALISTÓW LOGISTYKI & BUSINESS FORUM
14-15 marca 2019

Konferencja adresowana jest do pracowników działów logistyki, dyrektorów, osób związanych z magazynowaniem i produkcją, praktyków, w szczególności do logistyków, służb utrzymania ruchu, osób odpowiedzialnych za zakupy, inwestycje, jakość i bezpieczeństwo w hali. Organizatorem jest JARTOM Real Estate www.jartom.com, doradca na rynku nieruchomości logistycznych. Patronat naukowy sprawuje Wyższa Szkoła Logistyki, Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej z Zespołem Konstrukcji Metalowych oraz Wyższą Szkołą Bankowości Bydgoszcz Toruń kierunek Logistyka.

 

XI Poland & CEE Retail Summit

Hilton Hotel and Convention Centre Warsaw, 3-4 kwietnia 2019

http://retail-conferences.com/

Poland & CEE Retail Summit to najważniejsze spotkanie polskiego sektora handlu, które dzięki swojej rozbudowanej formule i obecności kluczowych rynkowych graczy, od 10 lat realnie wpływa na jakość i dynamikę rozwoju polskiego handlu oraz ma wymierne przełożenie na biznesy uczestników. Doroczne spotkanie sieci handlowych oraz firm z branży FMCG i dóbr trwałych. Tu bije serce polskiego handlu!

Znalezione obrazy dla zapytania transportex 2019
Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX 2019

Centrum Targowo- Konferencyjne Expo Silesia, Sosnowiec

16-17 kwietnia 2019

https://www.exposilesia.pl/transportex/pl/

 Targi TRANSPORTEX stanowią doskonałą okazję do przedstawienia ofert i osiągnięć firm działających w obszarze transportu i spedycji, pozyskania nowych kontaktów, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie technologii i usług transportowych. Wydarzenie to dedykowane jest dla osób związanych z szeroko pojmowanym transportem, spedycją i logistyką oraz dla przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących rozwiązań w branży TSL. Targi TRANSPORTEX utrzymane w formule B2B dają możliwość spotkania w jednym miejscu właścicieli firm transportowych, przewoźników, spedytorów oraz menedżerów transportu drogowego z firm logistycznych, produkcyjnych i dystrybucyjnych. Wzorem lat ubiegłych podczas wydarzenia odbywać się będą specjalistyczne konferencje, seminaria, pokazy oraz warsztaty.
LML-LOGO.jpg (953×327)
Liga Młodych Logistyków
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, 25-26 kwietnia 2019

,,Liga Młodych Logistyków’’ jest autorskim projektem Naukowego Koła Logistyki Dialog, skierowanym do uczniów szkół ponadpodstawowych, kształtujących się w zawodach technik logistyk lub technik spedytor. Głównym celem konkursu jest pogłębienie wartości merytorycznych uczestników. Tegoroczna, a zarazem VIII edycja konkursu rozpoczęła się eliminacjami przeprowadzonymi 13 grudnia 2018 roku z których zostało wyłonionych 30 najlepszych uczniów z całej Polski. Natomiast finał konkursu odbędzie się 22 marca 2019 roku w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu można znaleźć na stronie internetowej (http://nkl.ue.katowice.pl/) i na fanpage’u LML (https://www.facebook.com/ligamlodychlogistykow/)

Uniwersytecka Liga Logistyków
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, 25-26 kwietnia 2019

W dniach 25-26 kwietnia 2019r. w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbędzie się czwarta edycja Uniwersyteckiej Ligi Logistyków. Jest to konferencja, której głównym punktem jest konkurs skierowany do studentów logistyki wszystkich uczelni wyższych w Polsce. Tematem przewodnim będzie  „Kooperacja międzypodmiotowa w sieciach logistycznych”. Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie prezentacji przedstawiającej formy i zasady współpracy pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w sieciach logistycznych. Prezentacje będą oceniane przez jury składające się z członków kadry dydaktycznej UE w Katowicach oraz absolwentów Naukowego Koła Logistyki „Dialog” i przedstawicieli świata biznesu. W ramach konferencji studenci będą mogli poznać najważniejsze atrakcje stolicy Górnego Śląska podczas gry miejskiej oraz pogłębić swoją wiedzę praktyczną dotyczącą logistyki w trakcie wycieczki do jednego z okolicznych przedsiębiorstw.

 

XXVI Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2019

Expo Warszawa, 15-17 maja 2019r
www.targi.paliwa.pl

Podczas Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2019 prezentowane są aktualne światowe trendy w dziedzinie technologii, produktów i usług oraz rozwiązań biznesowych dla sektora paliwowego oraz branż pokrewnych. Oferta firm jest bardzo szeroka i zróżnicowana, a w szczególności obejmuje: projektowanie, budowę i modernizację stacji paliw; wyposażenie sklepu, paliwa tradycyjne i alternatywne, transport, franczyzę paliwową oraz gastronomiczną. Ważną częścią wydarzenia jest Miasteczko Myjni – jest to największa tego typu ekspozycja nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Istotnym punktem części merytorycznej Targów jest Konferencja poświęcona aktualnej sytuacji na rynku paliw, podczas której będzie można spotkać i wysłuchać przedstawicieli administracji rządowej, ekspertów i praktyków rynku. STACJA PALIW to również strefa networkingowa, specjalistyczne szkolenia oraz dodatkowe atrakcje.