Transport Manager Meetings

Warszawa, 20 czerwca 2018 r.

Poznań, 11 września 2018 r.

Kraków, 23 października 2018 r.

Gdańsk, 11 grudnia 2018 r.

www.konferencje.transport-manager.pl 

 

 

 

Production Manager Meetings

Katowice, 27 listopada 2018 r.

Warszawa, 21 listopada 2018 r.

www.konferencje.production-manager.pl

 

.


MODERNLOG – Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu

Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, 5-8 czerwca 2018 r.

www.modernlog.pl

Targi MODERNLOG, czyli nowoczesny i perspektywiczny produkt na rynku targowym, wystartuje już 5 czerwca 2018 i wraz z targami ITM Polska będą trwały 4 dni. To będzie racjonalne i dalekosiężne biznesowo przedsięwzięcie branżowe dla sektora przemysłowego. Ja Jesteśmy przekonani, że zainaugurowane zmiany przyczynią się do zwiększenia zainteresowania prezentowaną tematyką oraz nakreślą kierunki rozwoju branży..

 

Naczepomania 2018

Atlas Arena Łódź, 7-8 czerwca 2018 r.

www.ptmtrade.pl/ptm/naczepomania

 

 

Konferencja Aktualne Przepisy i Orzecznictwo w Prawie Transportowym

Ossa, Hotel Ossa Congress & Spa, 11-12 czerwca 2018r.

https://etransport.pl/konferencja.aktualne_przepisy_i_orzecznictwo_w_prawie_transportowym_czyli_co_kazdy_przewoznik_powinien_wiedziec.2.html

Celem tej bezpłatnej konferencji jest zwiększenie wiedzy na temat aktualnych przepisów z zakresu prawa transportowego oraz zasad bezpieczeństwa. Wszyscy uczestnicy, prócz udziału w prelekcjach, będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad na stoiskach eksperckich. Konferencja kierowana jest do właścicieli oraz kadry zarządzającej firm transportowych. Wśród prelegentów znajdą się specjaliści ds. rozliczania czasu pracy kierowców, radcy prawni specjalizujący się w prawie transportowym, przedstawiciele służb kontrolnych.Wśród tematów znajdą się takie zagadnienia, jak płace minimalne w Europie, najnowsze orzecznictwo sądowe, RODO, A1 i zatrudnianie cudzoziemców, czas pracy kierowców i wiele innych.

.

.

CEE Manufacturing Excellence Awards & Manufacturing Strategy Summit

Warszawa, Hotel InterContinental, 21 czerwca 2018 r.

www.manufacturingawards.eu/pl

CEO Manufacturing Magazine & EuropaProperty.com mają przyjemność zapowiedzieć 6. coroczny CEE Manufacturing Excellence Awards & Strategy Summit. Coroczna impreza przemysłowa odnotowuje, wspiera i docenia sukcesy wytwórcze we wszystkich sektorach przemysłu. Spodziewamy się, że w szczycie i uroczystej kolacji weźmie udział ponad 200 specjalistów z branży produkcyjnej i ponad 100 menedżerów produkcji. Już teraz wielu nowych producentów, dostawców i profesjonalistów z branży potwierdziło swoje uczestnictwo. CEO Manufacturing Magazine obejmuje region CEE i jest dystrybułowany pośród managerów produkcji i dyrektorów wyższego szczebla zaangażowanych w regionie. Magazyn jest kwartalnikiem, a kolejna edycja, która ukaże się we wrześniu zostanie rozdystrybuowana również na corocznych Targach Hannover Messe oraz na kilku innych lokalnych i międzynarodowych wystawach produkcyjnych i konferencjach.

.

.

Festyn Transportowca 2018

Nowy Dwór Wejherowski k/Gdyni, 22 czerwca 2018

www.pspdgdynia.pl

.

.

9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji “Maintenance”

Kraków, 10-11 października 2018 r.

9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance to jedyna impreza targowa w Polsce, mająca na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. O randze imprezy świadczy wciąż rosnąca liczba wystawców zarówno z Polski jak i z zagranicy.