Transport Manager Meetings

Warszawa, 20 czerwca 2018 r.

Poznań, 11 września 2018 r.

Kraków, 23 października 2018 r.

Gdańsk, 11 grudnia 2018 r.

www.konferencje.transport-manager.pl

 

Forum Menedżerów Transportu i Logistyki

Ołtarzew k/Warszawy, Hotel Lamberton, 17-18 maja 2018 r.

www.konferencje.transport-manager.pl

Wykłady pełne wizjonerskiej wiedzy o branży transportowej i okazja do zawarcia prestiżowych kontaktów biznesowych. A wszystko w wyjątkowej oprawie: podczas dwudniowej konferencji z bankietem, w pięknych wnętrzach hotelu Lamberton.

 

Production Manager Meetings

Kraków, 27 marca 2018 r.

Wrocław, 24 maja 2018 r.

Katowice, 27 listopada 2018 r.

Warszawa, 21 listopada 2018 r.

www.konferencje.production-manager.pl

 

LOGISTYKA A BEZPIECZEŃSTWO 2018

Warszawa, Akademia Sztuki Wojennej, al. Gen. A. Chruściela „Montera” 103 – Biblioteka Główna ASzWoj, 19-20 kwietnia 2018 r.

http://www.knsl.eu

Tegorocznym tematem organizowanej przez nas konferencji jest: “Wykorzystanie nowoczesnych technologii w logistyce XXI w – możliwości i zagrożenia”. Tematyka konferencji ma na celu dostrzeżenie rozwoju logistyki XXI w. Ukazanie, jak wiele nowych rozwiązań logistyka jest w stanie zaoferować i tym samym usprawnić działalność firm branży TSL. Kolejnym celem jest skupienie się na opłacalności, a także bezpieczeństwie wykorzystania nowych technologii. Konferencja skierowana jest do studentów wszystkich typów uczelni, zainteresowanych zagadnieniami szeroko pojętej logistyki. Zarówno wystąpienia firm jak i studentów dotyczą zagadnień związanych z funkcjonowaniem łańcuchów dostaw, organizacją procesów transportu i magazynowania, konkurencją na rynku usług logistycznych, bezpieczeństwem procesów logistycznych, a także wyzwaniami, jakie współczesny rynek stawia przed podmiotami działającymi w branży TSL. W tym roku skupimy się na nowych możliwościach a także zagrożeniach pojawiających się w logistyce XXI wieku.

.

TRANSPORTEX, LOGISTEX

Sosnowiec, Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, 24-25 kwietnia 2018 r.

www.exposilesia.pl/transportex/pl

Targi TRANSPORTEX stanowią doskonałą okazję do przedstawienia ofert i osiągnięć firm działających w obszarze transportu i spedycji, pozyskania nowych kontaktów, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie technologii i usług transportowych. Targi TRANSPORTEX utrzymane w formule B2B dają możliwość spotkania w jednym miejscu właścicieli firm transportowych, przewoźników, spedytorów oraz menedżerów transportu drogowego z firm logistycznych, produkcyjnych i dystrybucyjnych. Salon LOGISTEX to wydarzenie poświęcone szeroko pojętej logistyce. Formuła targów oparta jest na kompleksowej prezentacji potencjału firm z sektora logistycznego oraz dostawców usług dla tej branży. Gwarantuje to, że podczas targów, w jednym miejscu, można spotkać właścicieli firm logistycznych, przedstawicieli sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznym i magazynowanymi, przedstawicieli sektora publicznego, a także inwestorów oraz deweloperów powierzchni magazynowych.

XXV MIĘDZYNARODOWE TARGI STACJA PALIW 2018

Warszawa, EXPO XXI Warszawa, 9-11 maja 2018 r.

www.targi.paliwa.pl

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW-organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych to wydarzenie które wpisało się już w kalendarz najważniejszych imprez branżowych w Europie. Targi STACJA PALIW są platformą do wymiany informacji, nawiązywania kontaktów biznesowych  i prezentacji najnowszych rozwiązań dla sektorów: paliwowego, petrochemicznego i energetycznego, stacji paliw, myjni samochodowych, warsztatów, transportu, wyposażenia sklepów i barów. Przed nami jubileuszowe, XXV Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2018, które odbędą się w dniach 9-11 maja 2018 r. w EXPO XXI w Warszawie.  To od lat wielkie święto branży z udziałem najważniejszych podmiotów. Zarówno na wystawców, jak i gości czeka moc atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję.

.

T-Matik 2018

Friedrich – Ebert – Str. 2 – 5; 48268 Greven; Niemcy, 15 maja 2018 r.

www.lispolska.pl

Firma LIS – Logistics Information Systems, producent zintegrowanych systemów informatycznych WinSped® i WebSped® dla firm transportowych, spedycyjnych i logistycznych po raz dziewiąty organizuje największe w Niemczech targi telematyczne T-Matik. Zapraszamy Państwa na spotkanie z 22 najbardziej uznanymi producentami systemów telematycznych w Europie – w jednym dniu, w jednym miejscu.Telematyka daje branży transportowej wiele możliwości – począwszy od lokalizacji pojazdu w czasie rzeczywistym, transferu aktualnych danych o kierowcy i pojeździe, optymalizacji trasy, kontroli temperatury transportów chłodniczych, aż po skanowanie dokumentów w momencie odbioru i dostawy z wykorzystaniem podpisu elektronicznego, dokumentację fotograficzną szkody transportowej czy też wykorzystanie mobilnych urządzeń końcowych. W celu dostarczania firmom transportowym, spedycyjnym i logistycznym informacji z pierwszej ręki o nowych trendach i kierunkach rozwoju technologicznego ze świata telematyki i oprogramowania logistycznego, firma LIS ponownie organizuje i patronuje T-Matik – największe w Niemczech targi telematyczne.

 

3PL Value Creation Asia Summit

KPMG Conference Centre Hong Kong, 16 maja 2018 r.

www.gscc.co/events/3plshk18

.

.

Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2018

Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, 23-24 maja 2018 r.

www.logistics.pl

23 i 24 maja 2018 roku w Poznaniu spotkają się osobowości z praktyki gospodarczej i świata nauki, aby dyskutować o trendach i wyzwaniach oraz dzielić się wiedzą na temat nowych modeli biznesowych i koncepcji technologicznych obejmujące wszystkie etapy łańcucha dostaw. Polski Kongres Logistyczny jako jedno z najważniejszych wydarzeń logistycznych w Europie podejmuje kompleksowo najważniejsze zagadnienia m.in. z zakresu transportu, magazynowania, usług logistycznych, logistyki miejskiej oraz rozwiązań IT. Wystawa „Rynek Logistyczny” to jedyne w Polsce miejsce, gdzie uczestnicy mają możliwość poznania pełnej oferty dostawców usług informatycznych i urządzeń ADC, operatorów logistycznych, deweloperów powierzchni magazynowych, doradców, instytucji edukacyjnych i prasy branżowej.

 

 


MODERNLOG – Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu

Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, 5-8 czerwca 2018 r.

www.modernlog.pl

Targi MODERNLOG, czyli nowoczesny i perspektywiczny produkt na rynku targowym, wystartuje już 5 czerwca 2018 i wraz z targami ITM Polska będą trwały 4 dni. To będzie racjonalne i dalekosiężne biznesowo przedsięwzięcie branżowe dla sektora przemysłowego. Ja Jesteśmy przekonani, że zainaugurowane zmiany przyczynią się do zwiększenia zainteresowania prezentowaną tematyką oraz nakreślą kierunki rozwoju branży.

.

.

VII Forum Kobiet w Logistyce

Warszawa, Warsaw Plaza Hotel, 6 czerwca 2018 r.

www.kobietywlogistyce.pl

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju w Polsce –  spotkaniu biznesowym kobiecej kadry menedżerskiej branży logistycznej! Do udziału zapraszamy menedżerki, jak i menedżerów, a także specjalistów w zakresie logistyki, transportu i spedycji w tym również sieci producenckich, dystrybucyjnych, handlowych. Zwieńczeniem corocznego spotkania jest przyznanie tytułu i statuetki “Kobiety w Logistyce roku”. Zapraszamy Panie do udziału w konkursie. Konkurs odbywa się po linkiem – www.kobietywlogistyce.pl/konkurs

.

.

CEE Manufacturing Excellence Awards & Manufacturing Strategy Summit

Warszawa, Hotel InterContinental, 21 czerwca 2018 r.

www.manufacturingawards.eu/pl

CEO Manufacturing Magazine & EuropaProperty.com mają przyjemność zapowiedzieć 6. coroczny CEE Manufacturing Excellence Awards & Strategy Summit. Coroczna impreza przemysłowa odnotowuje, wspiera i docenia sukcesy wytwórcze we wszystkich sektorach przemysłu. Spodziewamy się, że w szczycie i uroczystej kolacji weźmie udział ponad 200 specjalistów z branży produkcyjnej i ponad 100 menedżerów produkcji. Już teraz wielu nowych producentów, dostawców i profesjonalistów z branży potwierdziło swoje uczestnictwo. CEO Manufacturing Magazine obejmuje region CEE i jest dystrybułowany pośród managerów produkcji i dyrektorów wyższego szczebla zaangażowanych w regionie. Magazyn jest kwartalnikiem, a kolejna edycja, która ukaże się we wrześniu zostanie rozdystrybuowana również na corocznych Targach Hannover Messe oraz na kilku innych lokalnych i międzynarodowych wystawach produkcyjnych i konferencjach.