Transport Manager Poleca

XIX Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, Sosnowiec, 14-15 kwietnia 2021 r.

Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX to wydarzenie, którego celem jest prezentacja najnowszych technologii i rozwiązań z zakresu zarówno logistyki, jak i magazynowania. Jego odbiorcami są przede wszystkim właściciele firm logistycznych, przedstawiciele sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i magazynowymi, przedstawiciele sektora publicznego, a także inwestorzy oraz deweloperzy powierzchni magazynowych.

Zobacz więcej

ColdChain Poland Virtual Expo

EDYCJA ONLINE, 20 -22 kwietnia 2021 r.

ColdChain Poland Virtual Expo to odpowiedź na aktualną sytuację epidemiczną w Polsce jako alternatywa dla targów stacjonarnych. Jest to jedyne takie rozwiązanie na rynku dla przedsiębiorstw działających w chłodniczym łańcuchu dostaw, aby w bezpieczny sposób wziąć udział w wydarzeniu biznesowym, prezentując swoje usługi i produkty za pośrednictwem dedykowanej platformy internetowej. Nie zabraknie także licznych paneli dyskusyjnych oraz prelekcji, które są nieodłącznym elementem targów ColdChain Poland.

Zobacz więcej

Bezpłatny onlinowy event Logistyka. Mobilność. Telematyka. Globalna Technologia - Lokalne Relacje

22 kwietnia 2021

Wydarzenie jest skierowane do osób odpowiedzialnych za zarządzanie flotą w firmach transportowych i logistycznych, które dzięki innowacyjnym rozwiązaniom telematycznym chcą zoptymalizować koszty i zwiększyć efektywność wykorzystania zasobów firmy. Skorzystaj z okazji, aby porozmawiać z członkami zespołu firmy Ruptela o tym, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Zobacz więcej

Automation Day - Logistics and Industry

Opole, 11 maja 2021 r.

Automation Day to wydarzenie poświęcone w stu procentach procesom automatyzacji w logistyce i produkcji. Dotyczy to zarówno obszaru sprzętowo-technicznego jak również ich integracji z systemami IT. Ponadto będziemy mówić o szerszym aspekcie wiązanym z automatyzowaniem procesów takim jak współczynnik ROI, rola człowieka w łańcuchu dostaw przyszłości etc

Zobacz więcej

National Sales Congress

Wrocławskie Centrum Kongresowe, 18 maja 2021 r.

National Sales Congress to najbardziej merytoryczne wydarzenia dedykowane sektorowi handlowemu w Polsce. To event, który zmienia oblicze sprzedaży dzięki rozbudowanej sekcji wykładów, case studies, warsztatów oraz dedykowanej strefie networkingowej, która łączy managerów, dyrektorów oraz specjalistów. To kompendium wiedzy z zakresu sprzedaży i zarządzania oraz platforma dedykowana innowacyjnemu podejściu do biznesu. Doświadczenie naszych ekspertów i zadowolenie tysięcy uczestników ugruntowało pozycję NSC jako lidera rynku.

Zobacz więcej

BLUE OCEAN CULTURE

Opole, 25 maja 2021 r.

W czasach, gdy produkty i usługi mogą być łatwo kopiowalne, rozróżniającym firmy, trudnym do powtórzenia czynnikiem jest błękitna kultura organizacyjna. Cechuje ją niepowtarzalna, wynikająca z kreatywności ludzi charakterystyka, dzięki której organizacje, takie jak Toyota czy Amazon znajdują się na szczycie biznesowego „łańcucha pokarmowego”. Kultury niebieskich oceanów łatwiej mierzą się z wyzwaniami trzeciej dekady XXI wieku: gwałtowną nieprzewidywalnością rynku, chwiejną globalizacją, kastomizacją produkcji, wahaniami popytu, serwicyzacją produktów czy eksplozją post-fizycznego handlu. W obliczu tych wyzwań firmy produkcyjne muszą tworzyć niepowtarzalną kulturę kompetencyjną z niskokosztowymi procesami oraz technologiczną nadbudową - cyfrową kulturą pozwalającą konkurować nie tylko produktem i czasem dostaw (nie wspominając o cenie), ale przede wszystkim całymi modelami biznesowymi.

Zobacz więcej

IV MIĘDZYNARODOWE TARGI TRANSPORTU, SPEDYCJI I LOGISTYKI

PTAK WARSAW EXPO, WARSZAWA, NOWA DATA: 17 - 19 CZERWCA 2021 r.

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych pojazdów, technologii i usług związanych z transportem, logistyką i magazynowaniem. Targi branży transportu i logistyki ze szczególnym wyróżnieniem sektorów ciągników i naczep, pojazdów użytkowych, operatorów logistycznych, magazynu i części. Wydarzenie skierowane jest do firm chcących pokazać swoje najnowsze produkty, zorientować się w innowacjach zachodzących na rynku transportowym i nawiązać relacje B2B.

Zobacz więcej

SYSTEMY KOLEJOWE | FORUM INTERMODALNE

Wisła, 23-25 czerwca 2021 r.

Zobacz więcej

Generation 4.0.

Poznań, 24 czerwca 2021 r.

Perspektywa czasu odsłania właściwe proporcje rzeczy, przedsięwziąć i doświadczeń, gromadzonych przez menedżerów, dla których uczenie maszynowe, internet rzeczy , big data, 5G czy rozszerzona rzeczywistość stanowią niewyczerpany potencjał do dostarczania wartości klientom w niespotykanym dotychczas tempie. Nie wolno zapominać, że „sekretnym składnikiem” awansu organizacji do generacji 4.0. są świadomi samorozwoju pracownicy (pokolenie 4.0), którzy stanowią klucz do pełnego wykorzystania technologii przełomu. Podczas konferencji wskażemy, jak ewoluują ich kompetencje oraz metody ich rozwoju. Przedstawimy m.in. jak motywacja i kultura firmy wpływają na zwiększenie retencji talentów oraz, wskazując nowe zawody, wspomnimy o tych, które należą do wymierających gatunków. Spróbujemy przewidzieć, co oznaczałoby dla polskiej gospodarki powstanie całej generacji inteligentnych fabryk. Przyjrzymy się również, jak Lean oraz inne metodologie doskonalące wpisują się w szerszą strategię rozwoju i czego nauczył nas czarny łabędź pandemii jeśli chodzi o cyfrową transformacje i awans kilku pokoleń do świata pokolenia Z.

Zobacz więcej

XV Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań 31 sierpień - 3 września 2021 r.

MODERNLOG organizowany w towarzystwie ITM Industry Europe, będących największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w tej części Europy, które co roku przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata, daje gwarancję prezentacji produktów i możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Współistnienie obu wydarzeń, w jednym czasie i miejscu stworzy ponadto niepowtarzalną platformę do: wymiany wiedzy, prezentowania innowacyjnych produktów, a także prekursorskich rozwiązań.

Zobacz więcej

LOGISTIC & WAREHOUSE TRENDS

Łódź, 23 września 2021 r.

Podczas konferencji dowiesz się:
- Jakie są najnowsze trendy technologiczne poprawiające skuteczność procesów logistycznych oraz jak je w praktyce wykorzystać?
- Jak osiągnąć maksymalne korzyści dla logistyki magazynowej oraz podejmować trafne decyzje dotyczące planowania obłożenia w Twoim magazynie?
- Dlaczego automatyzacja procesów to konieczność, kiedy i które z nich automatyzować, aby przyniosły wymierne korzyści?
- Jakie strategiczne decyzje przeważają w obraniu skutecznej metody zarządzania magazynem pod e-commerce oraz która opcja i dla kogo – reorganizacja czy inwestycja w magazyn – będzie bardziej opłacalna?

Zobacz więcej

SMART FACTORY WORLD

Katowice, 28-29 września 2021 r.

Konferencja odpowie na pytania o przygotowanie zasobów firmy produkcyjnej do post-fizycznego świata, gdzie cyfrowa transformacja stanowi - wraz z rozwojem ludzi - szkielet strategii uczącej się, szczupłej organizacji. Usłyszymy jak uniknąć technologicznego feudalizmu, w którym grozi rozwarstwienie między firmami-latarniami a archaicznymi typami organizacji produkcyjnych a dostęp do najnowszych patentów z dziedziny cyfrowej transformacji będą mieli jedynie nieliczni. Dowiemy się jak tworzyć kulturę partycypacji o wysokim morale pracowników, tworzących przez filozofię ciągłego doskonalenia swoiste think-thanki. Usłyszymy czy spowolnienie gospodarcze wymusi na firmach produkcyjnych wzrost innowacyjności i intensywniejsze inwestycje w technologie z dziedziny IIoT, robotyzacji lub chmury, a może będzie to czynnik hamujący nowatorskie projekty i inicjatywy. Zastanowimy się również, jak dzięki nowym systemom klasy ERP zarządzać danymi w dobie ich wykładniczego przyrostu i czy wczorajsze systemy zachowały swoją plastyczność w obliczu potopu informacji.

Zobacz więcej

TransLogistica Poland VIII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki

EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa, 3-5 listopada 2021 r.

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką oraz dla producentów i dystrybutorów wszelkiego rodzaju, a więc przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących usług TSL.

Zobacz więcej

DIGITAL SUPPLY CHAIN

Poznań, 25 listopada 2021 r.

Coraz więcej danych, które produkowane są w łańcuchu dostaw potrzebuje odpowiednich narzędzi i technologii pozwalających je odpowiednio wykorzystać i uczynić łańcuchy sprawniejszymi, szybszymi i bezpieczniejszymi. Czy jesteśmy już odpowiednio przygotowani, aby w praktyce analizować i wyciągać wnioski z informacji zwrotnych jakie dają nam procesy logistyczne, dystrybucyjne, transportowe i magazynowe? Wdrożenie digitalizacji wydaje się koniecznością, ale od czego zacząć i jak ocenić czy jest to proces przynoszący korzyści czy jest może „sztuką dla sztuki”? Blockchain, fizyczny internet czy Big Data & Analytics mogą odmienić istniejące nie tylko globalne, ale i lokalne łańcuchy dostaw. Weź udział w konferencji Digital Supply Chain i poznaj praktyczne oraz skuteczne metody cyfryzacji i technologicznego rozwoju w łańcuchu dostaw!

Zobacz więcej

NEW HORIZONS'22

Warszawa, 26 listopada 2021

W czasach, gdy produkty i usługi mogą być łatwo kopiowalne, rozróżniającym firmy, trudnym do powtórzenia czynnikiem jest błękitna kultura organizacyjna. Cechuje ją niepowtarzalna, wynikająca z kreatywności ludzi charakterystyka, dzięki której organizacje, takie jak Toyota czy Amazon znajdują się na szczycie biznesowego „łańcucha pokarmowego”. Kultury niebieskich oceanów łatwiej mierzą się z wyzwaniami trzeciej dekady XXI wieku: gwałtowną nieprzewidywalnością rynku, chwiejną globalizacją, kastomizacją produkcji, wahaniami popytu, serwicyzacją produktów czy eksplozją post-fizycznego handlu. W obliczu tych wyzwań firmy produkcyjne muszą tworzyć niepowtarzalną kulturę kompetencyjną z niskokosztowymi procesami oraz technologiczną nadbudową - cyfrową kulturą pozwalającą konkurować nie tylko produktem i czasem dostaw (nie wspominając o cenie), ale przede wszystkim całymi modelami biznesowymi.

Zobacz więcej

Intralogistics Solutions and Process Management

Stuttgart, Niemcy, nowa data: 8-10 marca 2022 r.

Zobacz więcej