Transport Manager Poleca

PRODUCTION MANAGER MEETING: FABRYKA PRZYSZŁOŚCI W DRODZE DO PRZEMYSŁU 4.0.

23-24 września 2020 r. - Katowice

XXI to epoka, w której menedżer będzie musiał nie tylko nieustannie się uczyć, ale i oduczać wcześniej nabranych umiejętności. Jak zarządzać w dobie rosnącej roli najnowszych technologii? Jakich kompetencji będzie wymagała od przywódcy inteligentna fabryka, dlaczego elementy empatii i komunikacji będą kluczowe dla synergii wypływającej z współpracy ludzi i maszyn? Jak wygląda i będzie się rozwijać hybryda ludzkiej kreatywności i technologii? Czy w najbliższej przyszłości w każdej fabryce powstaną tzw. centaury – zespoły złożone z ludzi i maszyn? Jak będziemy ewoluować jako menedżerowie wraz z rozwojem robotyki i systemów IT?

Zobacz więcej

National Sales Congress 2020

PGE Narodowy, 24 września 2020 r.

Sprzedaż wymaga zaangażowania oraz wiedzy z obszarów zarówno kompetencji miękkich, jak i twardych. Prężnie rozwijające się firmy nieustannie usprawniają swoją pracę poprzez stosowanie rozwiązań, które wpływają na skuteczność działań sprzedażowych. Wychodząc naprzeciw mniejszym i średnim przedsiębiorstwom oraz każdemu, kto pragnie się rozwijać się w sprzedaży stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju kongres łączący najważniejsze filary skutecznej sprzedaży. Inspiracja i techniki sprzedaży, psychologia sprzedaży i mistrzostwa oraz wiedza płynąca z praktyki i doświadczenia naszych prelegentów to połączenie, które sprawia, że nasz kongres jest właśnie tym, co pozytywne przełoży się na Państwa sprzedaż i sukces zawodowy. Udział w Kongresie potwierdzany certyfikatem sygnowanym przez naszych Partnerów: Koźmiński Executive Business School oraz Kirov Strategic Negotiatiors

Zobacz więcej

XVII Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

Hotel Hilton, Warszawa - 5 6 października 2020 r.

Efektywne zarządzanie nowoczesnym łańcuchem dostaw w czasach nieprzewidywalnych sytuacji kryzysowych

Zobacz więcej

Digital Supply Chain

Hotel Novotel, Poznań - 22 października 2020 r.

Coraz więcej danych, które produkowane są w łańcuchu dostaw potrzebuje odpowiednich narzędzi i technologii pozwalających je odpowiednio wykorzystać i uczynić łańcuchy sprawniejszymi, szybszymi i bezpieczniejszymi.Czy jesteśmy już odpowiednio przygotowani, aby w praktyce analizować i wyciągać wnioski z informacji zwrotnych jakie dają nam procesy logistyczne, dystrybucyjne, transportowe i magazynowe?Wdrożenie digitalizacji wydaje się koniecznością, ale od czego zacząć i jak ocenić czy jest to proces przynoszący korzyści czy jest może „sztuką dla sztuki”? Blockchain, fizyczny internet czy Big Data & Analytics mogą odmienić istniejące nie tylko globalne, ale i lokalne łańcuchy dostaw.

Zobacz więcej

XV Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań 3-6 listopada 2020 r.

MODERNLOG organizowany w towarzystwie ITM Industry Europe, będących największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w tej części Europy, które co roku przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata, daje gwarancję prezentacji produktów i możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Współistnienie obu wydarzeń, w jednym czasie i miejscu stworzy ponadto niepowtarzalną platformę do: wymiany wiedzy, prezentowania innowacyjnych produktów, a także prekursorskich rozwiązań.

Zobacz więcej

Transport Manager Meeting Gdańsk 2020

Gdańsk, 8 grudnia 2020 r.

IV MIĘDZYNARODOWE TARGI TRANSPORTU, SPEDYCJI I LOGISTYKI

PTAK WARSAW EXPO, WARSZAWA, 3 - 5 MARCA 2021 r.

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych pojazdów, technologii i usług związanych z transportem, logistyką i magazynowaniem. Targi branży transportu i logistyki ze szczególnym wyróżnieniem sektorów ciągników i naczep, pojazdów użytkowych, operatorów logistycznych, magazynu i części. Wydarzenie skierowane jest do firm chcących pokazać swoje najnowsze produkty, zorientować się w innowacjach zachodzących na rynku transportowym i nawiązać relacje B2B.

Zobacz więcej

IntraMag Poland - II Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw

PTAK Warsaw Expo, Nadarzyn, 16-18 marca 2021 r.

Międzynarodowe Targi IntraLog Poland to nowe targi biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, nowym technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w magazynie. Targi umożliwią profesjonalistom zajmującym się intralogistyką na zapoznanie się z nowościami rynkowymi ułatwiającymi zarządzanie powierzchnią magazynową.

Zobacz więcej

Intralogistics Solutions and Process Management

Stuttgart, Niemcy, 9-11 marca 2021 r.

Zobacz więcej

XIX Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, Sosnowiec, 14-15 kwietnia 2021 r.

Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX to wydarzenie, którego celem jest prezentacja najnowszych technologii i rozwiązań z zakresu zarówno logistyki, jak i magazynowania. Jego odbiorcami są przede wszystkim właściciele firm logistycznych, przedstawiciele sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i magazynowymi, przedstawiciele sektora publicznego, a także inwestorzy oraz deweloperzy powierzchni magazynowych.

Zobacz więcej

IV TARGI CHŁODNICZYCH ŁAŃCUCHOW DOSTAW I LOGISTYKI W TEMPERATURZE KONTROLOWANEJ

EXPO XXI, WARSZAWA, 20 -22 kwietnia 2021 r.

ColdChain Poland to pierwsza w Polsce platforma biznesowa łącząca profesjonalistów, którzy zlecają lub zarządzają chłodniczymi łańcuchami dostaw oraz przedsiębiorstw, które produkują na potrzeby tej branży, ze specjalistami zawodowo związanymi z następującymi sektorami: - żywność i napoje (świeże, chłodzone, mrożone, ryby i owoce morza, mięso i nabiał, owoce i warzywa, etc.) - przemysł farmaceutyczny i medyczny - przemysł chemiczny, towary niebezpieczne (ADR / RID / ADN)

Zobacz więcej

TransLogistica Poland VIII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki

EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa, 3-5 listopada 2021

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką oraz dla producentów i dystrybutorów wszelkiego rodzaju, a więc przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących usług TSL.

Zobacz więcej