TM ON-LINE

Konferencje, panele, dyskusje, case study, webinaria organizowane przez Transport Manager w wersji ON-LINE!

Transport Manager ONLINE "AUTOMATYCZNE PLANOWANIE - FIKCJA CZY RZECZYWISTOŚĆ"

27.01.2021

- DYLEMAT PRZEWOŹNIKA. Kiedy i czy warto rozważyć zmianę wieloletniego dostawcy IT? - JEDEN DOSTAWCA TMS I TELEMATYKI. Zaleta czy ryzyko? - AUTOMATYCZNE PLANOWANIE ZLECEŃ. Fikcja czy rzeczywistość? - ELASTYCZNOŚĆ DOSTAWCY. Słowo klucz czy wytrych sprzedażowy?

Zobacz więcej

Transport Manager Meeting online " Wyzwania Transportowe '2021"

Konferencja odbyła się 10.12.2020

Zapraszamy na wyjątkową, kończącą 2020 rok - konferencję Transport Manager Meeting online, podczas której spojrzymy w przyszłość, która czeka nas w 2021 roku. Dowiedz się jakie wyzwania czekają na Ciebie w – miejmy nadzieję – postpandemicznym roku. Co przyniesie branży transportowej prawodawstwo Unii Europejskiej? Jakie wyzwania postawią przed firmami transportowymi polskie władze? Jakie zmiany finansowe i prawne czekają przedsiębiorców - również transportowych - w nadchodzącym – 2021 roku? I wreszcie - jak przygotować się na nową rzeczywistość, która zastanie przewoźników drogowych po pandemii? To tylko część prelekcji, które podczas bezpłatnej konferencji czekają na managerów transportu 10 grudnia 2020 r.

Zobacz więcej

Transport Manager ONLINE "1+1 = 11, CZYLI O SILE INTEGRACJI SYSTEMU TMS I TELEMATYKI"

Spotkanie odbyło się 03.12.2020

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU? - Dowiesz się, czy opłaca się integrować systemy IT w firmach transportowych. - Poznasz przebieg procesów i zarządzania nimi przy użyciu zintegrowanego systemu TMS i telematyki. - Prowadzący szczegółowo przedstawią korzyści wynikające z integracji systemów. - Otrzymasz wiedzę, na co muszą przygotować się firmy, które otwarte są na integrację systemów. - Będziesz mógł zadać pytania praktykom i znawcom branży

Zobacz więcej

Transport Manager ONLINE "Gazowa przyszłość transportu"

Panel dyskusyjny odbył się 27.11.2020

Zastanawiałeś się nad wzbogaceniem swojej floty zestawów transportowych o ciągniki siodłowe napędzane gazem ziemnym - LNG lub CNG? Sceptycy mówią, że brakuje infrastruktury tankowania, ciężarówki są o połowę droższe, a sam gaz jako napęd jest niebezpieczny. Zwolennicy po prostu kupują i eksploatują czyste ekologicznie pojazdy, wiedząc, że inwestycja szybko się zwróci, szczególnie za sprawą niskich kosztów eksploatacji takich pojazdów, zwolnienia od płacenia niemieckiego Mautu i gęstniejącej w całej Unii Europejskiej sieci stacji tankowania gazem.

Zobacz więcej

Transport Manager ONLINE "Druga fala nas nie przewróci"

Konferencja odbyła się17.11.2020

Gdy zaczęła opadać pierwsza fala pandemii, wydawało się, że wszystko w gospodarce wraca do normy. Ba – branże obsługiwane przez firmy transportowe zaczęły odbijać sobie i nadrabiać wiosenne straty. Sami przewoźnicy drogowi, zresztą do dzisiaj nie narzekają na brak pracy. Jednak obawy, wywołane doświadczeniami pierwszej fali pozostają. Jak przejść obronną ręką przez wzbierającą drugą falę pandemii? O tym będziemy rozmawiali na konferencji Transport Manager Meeting online „Druga fala nas nie przewróci!”

Zobacz więcej

Panel dyskusyjny On-line: "Wzrost w czasach kryzysu"

Panel dyskusyjny odbył się 4.11.2020

Poznaj czynniki sukcesu w branż transportowej

Zobacz więcej

Transport Manager Virtual Meeting "Jak zarabiać więcej w branży TSL?"

Konferencja odbyła się18 sierpnia 2020

Druga odsłona Transport Manager Virtual Meeting. Już 18 sierpnia dowiesz się co zrobić żeby zarobić i nie tracić. Porozmawiamy o narzędziach ułatwiających pracę, o zabezpieczeniach, o marżach w transporcie. Dołącz do nas!

Zobacz więcej

Transport Manager Virtual Meeting "Hit the road"

konferencja odbyła się 07.07.2020

Wyjątkowa odsłona cyklu Transport Manager Meetings. Transport Manager Hit The Road to bezpłatna, jednodniowa, wirtualna konferencja skierowana dla całego sektora TSL.

Zobacz więcej

Panel dyskusyjny on-line "Gdzie się podziały moje daktyle...?"

panel odbył się 02.07.2020

To jednak nie będzie webinar o tajnikach skutecznych negocjacji tylko o tym, jak pozornie małe oszczędności – na frachcie, kosztach zużycia paliwa, wykorzystaniu czasu pracy kierowców itp. – wpływają na to, czy firma transportowa zarobi bądź nie, a w ostatecznym rozrachunku – czy przetrwa czy nie? „Gdzie się podziały Twoje daktyle” – czyli gdzie ucieka Twoja marża i jak temu zapobiec?

Zobacz więcej

COVID-19 Lekcja dla przewoźników drogowych

webinar odbył się 30.06.2020

Jak było przed COVID-19? Jak kondycja branży transportowej wyglądała przed pandemią? Jak będzie wyglądała post-covidowa rzeczywistość branży transportowej? Czego nauczyliśmy się z pandemii? Jak doświadczenia covidowe uodpornią firmy transportowe na przyszłość? Covidowa szczepionka biznesowa na lockdown i kryzysy Jak wyobrażamy sobie biznes transportowy po pełnym otwarciu? Jak do zmian będą musieli dostosować się klienci firm transportowych? Post-covidowe wyzwania transportowców – z czym mierzy się branża transportowa? DORADZIMY: Co w związku z tym zrobić, żeby: odbudować swoje firmy i floty pojazdów być przygotowanymi na – oby nie – powtórki takich pandemii, jak COVID-19

Zobacz więcej