Relacje

IV Targi Chłodniczych Łańcuchów Dostaw i Logistyki w Temperaturze Kontrolowanej

19 kwietnia 2021

Już od jutra 20 kwietnia do 22 kwietnia 2021 w wersji online

 

IV Targi Chłodniczych Łańcuchów Dostaw i Logistyki w Temperaturze Kontrolowanej 

 

ColdChain Poland Virtual Poland to pierwsza w Polsce platforma biznesowa online łącząca profesjonalistów zarządzających chłodniczymi łańcuchami dostaw z przedstawicielami przedsiębiorstw z sektorów żywności i napojów (świeże, mrożone, ryby i owoce morza, mięso i nabiał, owoce i warzywa, etc), przemysłu farmaceutycznego i medycznego oraz chemicznego i towarów niebezpiecznych (ADR / RID / ADN).

 

ColdChain Poland Virtual Expo to wyjątkowa platforma internetowa, która umożliwia spotkanie

i współpracę osób związanych z branżą chłodniczego łańcucha dostaw, branżą spożywczą, handlem hurtowym i detalicznym oraz sektorem HoReCa. Nawiązywanie kontaktów biznesowych odbywa się w ramach wybranych spotkań indywidualnych, umawianych po akceptacji obu stron. Platforma daje możliwość łączenia się online zarówno z nowymi, jak i już istniejącymi klientami i partnerami biznesowymi, w przyjaznym i otwartym środowisku podczas 3 dni trwania targów.

 

Strategicznym partnerem ColdChain Poland są targi WorldFood Poland – najważniejsze wydarzenie branżowe poświęcone sektorowi spożywczemu – od produkcji aż po wyrób końcowy i jego sprzedaż. Połączenie obu wydarzeń gwarantuje dostęp do idealnego grona odbiorców, a zarazem jest wspaniałą okazją do dyskusji i wymiany poglądów oraz poszerzenia wiedzy pod okiem specjalistów z branży.

 

Zarejestruj się bezpłatnie i dołącz do wydarzenia:

https://coldchain.pl/odwiedzajacy/rejestracja-online/