Zarządzanie

BEVOLA poszukuje kandydata na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Polska

13 stycznia 2021

Przedstawiciel Handlowy Polska

BEVOLA planuje dalszą ekspansję na polskim rynku. Dlatego poszukujemy idealnego przedstawiciela handlowego do Zespołu BEVOLA. Celem jest wypracowanie opłacalnych i korzystnych relacji biznesowych i zwiększenie sprzedaży dla konstruktorów przyczep i dealerów samochodów ciężarowych, jak również dla warsztatów w segmencie pojazdów ciężkich.

Kandydat musi posiadać doświadczenie w sektorze transportu, najlepiej w branży budowlanej. Aby ułatwić logistykę i administrację między Polską a główną siedzibą firmy BEVOLA, musi mieć własną zarejestrowaną działalność gospodarczą.

Przedstawiciel handlowy będzie podlegał naszemu zespołowi ds. eksportu w Danii i wspólnie z nim będzie określał strategie i planował działania. Przedstawiciel będzie odbywał regularne spotykania z zespołem BEVOLA oraz odbywał okresowe wizyty w terenie. Rozmowy będą prowadzone w języku angielskim lub niemieckim.

BEVOLA oferuje atrakcyjny pakiet obejmujący stałe miesięczne wynagrodzenie, prowizję od sprzedaży, samochód oraz telefon.

Prosimy o przesyłanie CV do Larsa Uhrskova na adres lu@bevola.dk do 31 stycznia 2021.

 

BEVOLA została założona w Danii w 1968 roku. Obecnie BEVOLA jest najsilniejszym partnerem na rynkach skandynawskich, posiadającym spółki zależne również w Norwegii i Szwecji. BEVOLA projektuje, produkuje i sprzedaje ponad 6.000 wysokiej jakości części do budowy pojazdów użytkowych. BEVOLA eksportuje do większości krajów europejskich, przede wszystkim do Niemiec, Polski i krajów bałtyckich.