Relacje

Akcja wspierająca kierowców „Obiad w drodze”

28 września 2020

Akcja wspierająca kierowców „Obiad w drodze”

Wolontariusze E100 w środę rozdali 300 darmowych obiadów kierowcom ciężarówek czekającym na przekroczenie granicy z Białorusią. W ten sposób odbyła się czwarta akcja wspierająca kierowców w ramach charytatywnego projektu E100 Family * stworzonego przez międzynarodowy holding E100.

Informacja o tym, że ​​na wyjazd z Białorusi czeka w kolejce 300 ciężarówek, nie pozostała bez odzewu. Wielogodzinne czekanie i brak punktów gastronomicznych to dla kierowców prawdziwy problem, dlatego E100 Family znów postanowiła ich wesprzeć. Tym razem akcja miała miejsce na przejściach granicznych Bruzgi (granica z Polską) i Priwałka (granica z Litwą).

Przypominamy, że w marcu, dzięki inicjatywie projektu E100 Family, bezpłatne posiłki otrzymało 750 kierowców. Wtedy wolontariusze rozdawali jedzenie na przejściu granicznym Kozłowicze (BY, granica z Polską), Kamienny Łog (BY, granica z Litwą) i Krakowiec (UA, granica z Polską).

* E100 Family to charytatywny projekt międzynarodowej firmy E100. Każdego roku dziesiątki kierowców i członków ich rodzin, którzy stają w obliczu sytuacji kryzysowych, otrzymują wsparcie i pomoc. Szczegółowe informacje o projekcie można znaleźć na stronie https://e100.eu/ru/family.