TRAKO 2017

Gdańsk, 26-29 września 2017 r., Centrum Wystawienniczo-Targowe AMBEREXPO

www.trakotargi.amberexpo.pl

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Prezentacja aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie. 30 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, 1 000 metrów torów do ekspozycji taboru oraz maszyn i urządzeń torowych, 700 wystawców z 25 krajów – TRAKO 2017 już we wrześniu!

Targi TRAKO to miejsce spotkań firm z branży kolejowej i tramwajowej: organizatorów i przewoźników, dostawców technologii, producentów, dystrybutorów, przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, ekspertów, inżynierów, inwestorów, pasjonatów kolei. To również miejsce dyskusji, wymiany doświadczeń i poszukiwania innowacyjnych rozwiązania dla infrastruktury, systemu zarządzania transportem i technologii wyposażenia taboru. Podczas ponad 40 wydarzeń: debat, seminariów, konferencji i prezentacji w międzynarodowym gronie poruszane będą najbardziej aktualne, priorytetowe dla branży tematy. TRAKO 2017 to 700 wystawców z 25 krajów, w tym pawilony narodowe: Austrii, Czech, Wlk. Brytanii, niemieckich landów- Berlina i Brandenburgii, Saksonii, Badenii-Wirtembergii oraz misje handlowe Brukseli i Walonii.

Production Manager Meeting

Novotel Katowice Centrum, Katowice, 26 września 2017 r.

www.konferencje.production-manager.pl

Konferencja pt. „Gdy zarządzanie to kwestia przetrwania” skierowana jest do średnich oraz wysokich kard polskich zakładów produkcyjnych, zarządzających ludźmi oraz procesami w warunkach ciągłej zmiany. Interdyscyplinaryny charakter wydarzenia pozwoli pomóc spełnić podstawowe zadanie menedżera produkcji: nadanie właściwego toru trwającym transformacjom procesowym i organizacyjnym.

NUFAM 2017

Karlsruhe Trade Fair Centre, Karlsruhe, Niemcy, 28 września – 1 października 2017 r.

www.nufam.de

NUFAM to targi samochodowe w Niemczech Południowych, które reprezentują całe portfolio branży. Dzięki swojej lokalizacji na południu Niemiec, NUFAM jest doskonałą platformą informacyjno-decyzyjną dla zwiedzających i nabywców. NUFAM to targi dla handlowców, ale adresowane są też do ogółu społeczeństwa, zapewniając kompleksowe spojrzenie na przemysł pojazdów użytkowych i przyczyniając się do pozytywnego wizerunku tego właśnie sektora. Trwające cztery dni, NUFAM oferują wyjątkowy program, nie tylko krajowych dostawców, ale również z sąsiednich krajów.

XIV Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

Hotel Hilton, Warszawa, 4-5 października 2017 r.

www.konferencje.pb.pl

Czternasta już edycja Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku logistycznym. To przede wszystkim wyjątkowa okazja do dyskusji w gronie praktyków odpowiedzialnych za rozwój łańcucha dostaw,. zarządzanie zapasami i strategie logistyczne. Zaproszeni eksperci wskażą nowoczesne rozwiązania oraz sprawdzone praktyki optymalizacji działań w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw.

Wconnecta Frankfurt 2017

Sheraton Airport Hotel Frankfurt, Frankfurt, Niemcy, 6 października 2017 r.

www.wconnecta.com/pl

Po sześciu edycjach, Wconnecta stała się ważnym wydarzeniem dla profesjonalistów z sektora transportowego w Europie. Celem spotkania jest znalezienie zaufanych partnerów i generowanie nowych możliwości biznesowych. Jest to doskonała okazja na poznanie się i nawiązanie współpracy z europejskimi firmami, których rzetelność gwarantuje system QAP (Quality Assurance Policy). Sukces Wconnecta tkwi w możliwości zebrania maksymalnej liczby kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować stałą współpracą.

3PL Summit & Chief Supply Chain Officer Forum – Europe

De Maaspoort, Venlo, Holandia, 16-18 października 2017 r.

www.events.eft.com/eu3pl

Doroczne spotkanie europejskich przedstawicieli kadry kierowniczej I ich odpowiedników w łańcuchu dostaw. Ponad 400 uczestników wyższych kadr zarządzających łańcuchem dostaw i logistyką uczestniczy w wydarzeniu co roku. Jeśli szukasz jednego istotnego, przełomowego spotkania biznesowego, to Europejskie Forum CSCO zapewni Twojemu przedsiębiorstwu prawdziwie globalną perspektywę na dalszy rozwój.

Transport & Logistics Manager Meeting

Warszawa, 24 października 2017 r.

www.transport-manager.pl

Ta edycja konferencji Transport Manager Meeting będzie wyjątkowa – oprócz praktycznej wiedzy potrzebnej do zarządzania firmą transportową, menedżerowie będą mogli uczestniczyć w wykładach i prezentacjach z pokrewnej dziedziny, jaką jest logistyka. To dlatego, że w organizacji tego wydarzenia redakcja „Transport Manager” sprzymierzy się z redakcją powstającego właśnie siostrzanego tytułu: dwumiesięcznika „Logistics Manager”. Tyle wiedzy menedżerskiej podczas jednego wydarzenia – taka okazja już się w tym roku nie powtórzy!

V Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie TransPoland Translogistica

EXPO XXI, Warszawa, 8-10 listopada 2017r.

www.trans-poland.pl/Home

TransPoland Translogistica to platforma biznesowa skierowana do profesjonalistów działających w głównych sektorach transportu. Wystawa jest idealnym miejscem do promowania całej gamy produktów i usług szerokiemu gronu potencjalnych klientów o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych. Tematyka targów to m.in.: transport intermodalny, drogowy, kolejowy, morski, lotniczy, logistyka i spedycja, produkcja i eksploatacja ciężarowego taboru transportowego.

 

Targi Logistyki Magazynowej INTRALOMAG 

Hala Expo, Łódź, 29-30 listopada 2017 r.

Targi Logistyki Magazynowej INTRALOMAG to miejsce do prezentacji produktów i usług dedykowanych klientom o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych oraz do nawiązywania nowych kontaktów branżowych, a co za tym idzie poznawania wzajemnych oczekiwań i potrzeb. Do udziału w targach zapraszamy dostawców rozwiązań intralogistycznych, wózków widłowych, technologii magazynowych, oprogramowania i usług, a także operatorów logistycznych oraz deweloperów. Duży nacisk przy tegorocznej edycji położono na rozwiązania pro ekologiczne, które stały się istotnym trendem w branży magazynowej oraz przemysłowej. Tak jak w roku ubiegłym wydarzeniem towarzyszącym Targom będzie III Forum Inwestora i Eksportera.

Szczegółowe informacje: www.intralomag.pl

Transport Manager Meeting

Gdańsk, 12 grudnia 2017 r.

www.transport-manager.pl

Transportowy rok 2017 zamykamy konferencją Transport Manager Meeting w Gdańsku. Jak przygotować swoją firmę transportową do Nowego Roku 2018, jakich zmian prawnych i innowacji technicznych należy się spodziewać, w jakie rozwiązania zainwestować, jakie noworoczne postanowienia podjąć dla udoskonalenia swojej menedżerskiej drogi? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas ostatniego w tym roku bezpłatnego, jednodniowego spotkania dla menedżerów TSL w mieście położonym nad przepiękną, zimową Zatoką Gdańską.