Production Manager Meeting

Warszawa, Hotel Novotel Airport, 21 listopada 2017 r.

www.konferencje.production-manager.pl

 

Konferencja pt., „Zarządzanie przez Wiedzę – Droga do Fabryki Jutra” skierowana jest do średnich oraz wysokich kadr polskich zakładów produkcyjnych, zarządzających ludźmi oraz procesami w warunkach ciągłej zmiany. Interdyscyplinarny charakter wydarzenia pozwoli pomóc spełnić podstawowe zadanie managera produkcji: nadanie właściwego toru trwającym transformacjom procesowym i organizacyjnym.

 

 

V Europejski Kongres Mobilności

Kraków, Centrum Kongresowe ICE, 20 – 21 listopada 2017 r.

www.ekmp.pl/

 

 

W dniach 20-21 listopada w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się V EKMP, największa europejska konferencja poświęcona delegowaniu pracowników w ramach świadczenia usług na europejskim rynku. Współorganizatorem wydarzenia będzie Ministerstwo Rozwoju, a Gospodarzem Miasto Kraków. Wydarzenie corocznie gromadzi właścicieli i prezesów czołowych firm usługowych, prawników i praktyków, przedstawicieli polityki i administracji oraz europejskich decydentów mających wpływ na tworzenie i interpretację polskiego i europejskiego prawa regulującego zasady delegowania pracowników za granicę.

10th Global Supply Chain and Logistics Summit

Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 22 listopada 2017 r.

www.sclgsummit.org

X Światowy Szczyt Łańcucha dostaw i Logistyki w Dubaju to międzynarodowy kongres logistyczny organizowany przez grupę Supply Chain Logistics Group [Stowarzyszenie Logistyki i Łańcucha Dostaw z siedzibą w Dubaju], której celem jest promowanie na skalę globalną postępu i rozwoju w dziedzinie logistyki i łańcucha dostaw poprzez organizację konferencji i wydarzeń branżowych, działania edukacyjne oraz wydawnicze. Wśród prelegentów – ekspertów ds. logistyki z czołowych przedsiębiorstw z Europy i Azji, znajdą się również polscy liderzy branży: Tomasz Sączek (Baltona), Mateusz Borowicki (Optibuy) i Tomasz Oczkowski (FM Logistic).

IV Sopockie Warsztaty Logistyczne

Gdańsk, Wydział Ekonomiczny Uniwersytet Gdański, 23-24 listopada 2017 r.

www.nkl.ek.ug.edu.pl

W tym roku odbędzie się IV edycja konferencji Sopockie Warsztaty Logistyczne, która jest coroczną inicjatywą członków Naukowego Koła Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego. Jej celem jest promocja logistyki oraz konfrontacja wiedzy teoretycznej,  zdobywanej podczas zajęć na uniwersytecie z praktycznym jej zastosowaniem w gospodarce. Konferencja odbędzie się 23- 24 listopada bieżącego roku na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Do wygłoszenia prelekcji i poprowadzenia warsztatów, zaproszeni są przedstawicieli m.in: z przedsiębiorstw: Federal- Mogul BIMET, PKP SKM Trójmiasto, PKN EPAL, Omida, PGNiG,  Logintrans, WTB.

 

XIV Międzynarodowy Kongres GEMBAKAIZEN

Wrocław, 28-30 listopada 2017 r.

www.kongreskaizen.pl

 

Liderowanie w kulturze KAIZEN™ będzie tematem przewodnim tegorocznego, XIV Międzynarodowego Kongresu GEMBAKAIZEN™. Wydarzenie to na stałe wpisało się już do kalendarza polskich i europejskich przedsiębiorstw, dzięki unikalnej formule prelekcje + warsztaty, wizyty GEMBA Walk w firmach z wdrożonym KAIZEN™ oraz dodatkowe warsztaty także w firmach naszych Partnerów.

 

 

Targi Logistyki Magazynowej INTRALOMAG 

Hala Expo, Łódź, 29-30 listopada 2017 r.

www.intralomag.pl

Targi Logistyki Magazynowej INTRALOMAG to miejsce do prezentacji produktów i usług dedykowanych klientom o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych oraz do nawiązywania nowych kontaktów branżowych, a co za tym idzie poznawania wzajemnych oczekiwań i potrzeb. Do udziału w targach zapraszamy dostawców rozwiązań intralogistycznych, wózków widłowych, technologii magazynowych, oprogramowania i usług, a także operatorów logistycznych oraz deweloperów. Duży nacisk przy tegorocznej edycji położono na rozwiązania pro ekologiczne, które stały się istotnym trendem w branży magazynowej oraz przemysłowej. Tak jak w roku ubiegłym wydarzeniem towarzyszącym Targom będzie III Forum Inwestora i Eksportera.

New Logistics 2017

Zabrze, Wydział Organizacji i Zarządzania, Politechnika Śląska, 30 listopada – 1 grudnia 2017 r.,

https://www.facebook.com/EKLFENIKSPOLSL/

Konferencja „New Logistics 2017“ jest przedsięwzięciem skupiającym studentów logistyki z uczelni wyższych z całej Polski. To doskonałe miejsce na wymianę osiągnięć naukowych oraz zdobycie wiedzy teoretycznej, a przede wszystkim praktycznej, dzięki zaproszonym do współpracy przedstawicielom firm związanych z branżą logistyczną. Właśnie w tym roku postanowiliśmy zagłębić się w tajniki nowych trendów w logistyce. Konferencja odbędzie w dniach 30.11 – 01.12 na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Zabrzu. W pierwszym dniu Konferencji swoje prelekcję wygłoszą pracownicy Instytutu Zarządzania, Administracji i Logistyki Politechniki Śląskiej oraz przedstawiciele firm z branży logistycznej, takich jak FM Logistic, Rockwell Automation czy Lear Corporation. Drugi dzień Konferencji to cześć warsztatowa, w której studenci będą mogli poznać logistykę od strony praktycznej.

Transport Manager Meeting

Gdańsk, 12 grudnia 2017 r.

www.transport-manager.pl

Transportowy rok 2017 zamykamy konferencją Transport Manager Meeting w Gdańsku. Jak przygotować swoją firmę transportową do Nowego Roku 2018, jakich zmian prawnych i innowacji technicznych należy się spodziewać, w jakie rozwiązania zainwestować, jakie noworoczne postanowienia podjąć dla udoskonalenia swojej menedżerskiej drogi? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas ostatniego w tym roku bezpłatnego, jednodniowego spotkania dla menedżerów TSL w mieście położonym nad przepiękną, zimową Zatoką Gdańską.

X Seminarium Dni Transportu

Kraków, Politechnika Krakowska, 14-16 grudnia 2017 r.,

https://www.facebook.com/events/276322556209357/

Koło Naukowe Logistyki TiLOG serdecznie zaprasza Was na jubileuszowe X Seminarium DNI TRANSPORTU, które odbędzie się w dniach 14-16 grudnia 2017 r. w Pawilonie Wystawowo-Konferencyjnym „Kotłownia” na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24 w Krakowie.  Temat przewodni konferencji: „Innowacyjne rozwiązania w branży TSL” Tematyka tegorocznej konferencji: “Logistyka transportu”, “Systemy transportu multimodalnego”, “Modelowanie procesów logistycznych”, “Zarządzanie i sterowanie sieciami dostaw”, “Narzędzia komputerowe oraz metody wspomagania procesów decyzyjnych w logistyce”, “Narzędzia sztucznej inteligencji w optymalizacji systemów logistycznych i transportowych”, “Miejskie systemy dystrybucji”, “Sterowanie zapasami i magazynowanie”, “Prognozowanie popytu w logistyce”, “E-logistyka”, “Platformy informatyczne dla potrzeb logistyki”, “Automatyczna identyfikacja towarów”.