Transport Manager Meetings

Warszawa, 20 czerwca 2018 r.

Poznań, 11 września 2018 r.

Kraków, 23 października 2018 r.

Gdańsk, 11 grudnia 2018 r.

www.konferencje.transport-manager.pl

 

Forum Menedżerów Transportu i Logistyki

Ołtarzew k/Warszawy, Hotel Lamberton, 17-18 maja 2018 r.

www.konferencje.transport-manager.pl

Wykłady pełne wizjonerskiej wiedzy o branży transportowej i okazja do zawarcia prestiżowych kontaktów biznesowych. A wszystko w wyjątkowej oprawie: podczas dwudniowej konferencji z bankietem, w pięknych wnętrzach hotelu Lamberton.

 

Production Manager Meetings

Wrocław, 24 maja 2018 r.

Katowice, 27 listopada 2018 r.

Warszawa, 21 listopada 2018 r.

www.konferencje.production-manager.pl.

 

.

Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2018

Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, 23-24 maja 2018 r.

www.logistics.pl

23 i 24 maja 2018 roku w Poznaniu spotkają się osobowości z praktyki gospodarczej i świata nauki, aby dyskutować o trendach i wyzwaniach oraz dzielić się wiedzą na temat nowych modeli biznesowych i koncepcji technologicznych obejmujące wszystkie etapy łańcucha dostaw. Polski Kongres Logistyczny jako jedno z najważniejszych wydarzeń logistycznych w Europie podejmuje kompleksowo najważniejsze zagadnienia m.in. z zakresu transportu, magazynowania, usług logistycznych, logistyki miejskiej oraz rozwiązań IT. Wystawa „Rynek Logistyczny” to jedyne w Polsce miejsce, gdzie uczestnicy mają możliwość poznania pełnej oferty dostawców usług informatycznych i urządzeń ADC, operatorów logistycznych, deweloperów powierzchni magazynowych, doradców, instytucji edukacyjnych i prasy branżowej.

 

VII SPOTKANIE PRZEWOŹNIKÓW W KRZYŻOWEJ

Pałac Krzyżowa, Grodziszcze, 25 maja 2018 r.

www.uniatransportu.pl

 

IX REGATY TSL

AZS Wilkasy, Jezioro Niegocin,

25-27 maja 2018 r.

www.interlan.pl

 


MODERNLOG – Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu

Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, 5-8 czerwca 2018 r.

www.modernlog.pl

Targi MODERNLOG, czyli nowoczesny i perspektywiczny produkt na rynku targowym, wystartuje już 5 czerwca 2018 i wraz z targami ITM Polska będą trwały 4 dni. To będzie racjonalne i dalekosiężne biznesowo przedsięwzięcie branżowe dla sektora przemysłowego. Ja Jesteśmy przekonani, że zainaugurowane zmiany przyczynią się do zwiększenia zainteresowania prezentowaną tematyką oraz nakreślą kierunki rozwoju branży.

.

.

VII Forum Kobiet w Logistyce

Warszawa, Warsaw Plaza Hotel, 6 czerwca 2018 r.

www.kobietywlogistyce.pl

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju w Polsce –  spotkaniu biznesowym kobiecej kadry menedżerskiej branży logistycznej! Do udziału zapraszamy menedżerki, jak i menedżerów, a także specjalistów w zakresie logistyki, transportu i spedycji w tym również sieci producenckich, dystrybucyjnych, handlowych. Zwieńczeniem corocznego spotkania jest przyznanie tytułu i statuetki “Kobiety w Logistyce roku”. Zapraszamy Panie do udziału w konkursie. Konkurs odbywa się po linkiem – www.kobietywlogistyce.pl/konkurs

Naczepomania 2018

Atlas Arena Łódź, 7-8 czerwca 2018 r.

www.ptmtrade.pl/ptm/naczepomania

.

.

CEE Manufacturing Excellence Awards & Manufacturing Strategy Summit

Warszawa, Hotel InterContinental, 21 czerwca 2018 r.

www.manufacturingawards.eu/pl

CEO Manufacturing Magazine & EuropaProperty.com mają przyjemność zapowiedzieć 6. coroczny CEE Manufacturing Excellence Awards & Strategy Summit. Coroczna impreza przemysłowa odnotowuje, wspiera i docenia sukcesy wytwórcze we wszystkich sektorach przemysłu. Spodziewamy się, że w szczycie i uroczystej kolacji weźmie udział ponad 200 specjalistów z branży produkcyjnej i ponad 100 menedżerów produkcji. Już teraz wielu nowych producentów, dostawców i profesjonalistów z branży potwierdziło swoje uczestnictwo. CEO Manufacturing Magazine obejmuje region CEE i jest dystrybułowany pośród managerów produkcji i dyrektorów wyższego szczebla zaangażowanych w regionie. Magazyn jest kwartalnikiem, a kolejna edycja, która ukaże się we wrześniu zostanie rozdystrybuowana również na corocznych Targach Hannover Messe oraz na kilku innych lokalnych i międzynarodowych wystawach produkcyjnych i konferencjach.

Festyn Transportowca 2018

Nowy Dwór Wejherowski k/Gdyni

22 czerwca 2018

www.pspdgdynia.pl

9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji “Maintenance”

Kraków, 10-11 października 2018 r.

9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance to jedyna impreza targowa w Polsce, mająca na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. O randze imprezy świadczy wciąż rosnąca liczba wystawców zarówno z Polski jak i z zagranicy.