Transport Manager Meetings

Katowice, 6 marca 2018 r.

Warszawa, 20 czerwca 2018 r.

Poznań, 11 września 2018 r.

Kraków, 23 października 2018 r.

Gdańsk, 11 grudnia 2018 r.

www.konferencje.transport-manager.pl

 

Forum Menedżerów Transportu

Ołtarzew k/Warszawy, Hotel Lamberton, 17-18 maja 2018 r.

www.konferencje.transport-manager.pl

Wykłady pełne wizjonerskiej wiedzy o branży transportowej i okazja do zawarcia prestiżowych kontaktów biznesowych. A wszystko w wyjątkowej oprawie: podczas dwudniowej konferencji z bankietem, w pięknych wnętrzach hotelu Lamberton.

 

Production Manager Meetings

Kraków, 28 lutego 2018 r.

Wrocław, 24 maja 2018 r.

Katowice, 27 listopada 2018 r.

Warszawa, 21 listopada 2018 r.

www.konferencje.production-manager.pl

 

Poland & CEE Retail Summit 2018
Warszawa, Hilton Warsaw, 13-14 lutego 2018 r.
www.retail-conferences.com/en/
Kongres Retail Summit, jak co roku, ma na celu zacieśnienie współpracy na rynku polskiego handlu i dostarczenie impulsów do rozwoju sektora w Polsce i Europie Środkowej. W programie warsztaty, mini-targi nowości FMCG, zajęcia networkingowe w kameralnych grupach, a przede wszystkim wystąpienia gości – wśród nich Vice President of Innovation z AMAZON!

 

Polskie Forum Transportu – Puls Biznesu

Warszawa, Hotel Novotel Warszawa Airport, 27-28 lutego 2018 r.

www.konferencje.pb.pl/konferencja/1112,polskie-forum-transportu

Polskie Forum Transportu powstało w odpowiedzi na wyzwania, z którymi boryka się branża transportowa. Podczas jego trwania będzie można podyskutować o nich z ekspertami rynku, znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania i wspólnie zastanowić się nad kierunkiem kolejnych zmian.

Konferencja “Systemy Kolejowe 2018”

Wisła, Hotel STOK, 7-9 marca 2017 r.

systemy-kolejowe.railconference.com/pl

Konferencja, organizowana przez OLTIS Polska sp. z o.o. i Prvni Signalni a.s. ma zwrócić uwagę na problem bezpieczeństwa na kolei. Przedstawione zostaną aktualne dyrektywy unijne, problemy i zagrożenia m.in. dla przewoźników i zarządców infrastruktury. Celem konferencji jest również wymiana polsko-czesko-słowackich doświadczeń. Planowany jest panel dyskusyjny o różnicach i podobieństwach we współpracy między naszymi krajami przy międzynarodowych projektach. Jak co roku, część środków z opłaty konferencyjnej wesprze Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce – „Sindbad”, Rodzinny Dom Czasowego Pobytu w Ustroniu.

MT TSL II MIĘDZYNARODOWE TARGI TRANSPORTU, SPEDYCJI I LOGISTYKI

Warszawa, Ptak Warsaw Expo, 21-23 marca 2018 r.

www.mttsl.pl

MT TSL to Spotkanie Biznesowe Producentów I Dostawców Z Przedsiębiorcami Z Branży Transportu I Komunikacji Z Europy Środkowejpodczas MT TSL stworzona zostanie strefa Business Caffe – otwarta przestrzeń strefy bez standardowej zabudowy targowej, która sprzyjać będzie nawiązywaniu relacji biznesowych. MT TSL towarzyszyć będą konferencje oraz dedykowane spotkania transportowe. W specjalnej strefie będzie możliwość otrzymania bezpłatnych porad prawnych oraz sprawdzenie i porównanie szerokiej oferty firm brokerskich.

 

Cold Chain Poland – II Targi Chłodniczych Łańcuchów Dostaw i Logistyki
w Temperaturze Kontrolowanej

Warszawa, EXPO XXI WARSZAWA, 10-12 kwietnia 2018 r.

www.coldchainpoland.com/Home

ColdChain Poland to pierwsza w Polsce platforma biznesowa łącząca profesjonalistów, którzy zlecają lub zarządzają chłodniczymi łańcuchami dostaw oraz przedsiębiorstw, które produkują na potrzeby tej branży, ze specjalistami zawodowo związanymi z następującymi sektorami: żywność i napoje, przemysł farmaceutyczny i medyczny, przemysł chemiczny, towary niebezpieczne (ADR / RID / ADN).

XXV MIĘDZYNARODOWE TARGI STACJA PALIW 2018

Warszawa, EXPO XXI Warszawa, 9-11 maja 2018 r.

www.targi.paliwa.pl/

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW-organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych to wydarzenie które wpisało się już w kalendarz najważniejszych imprez branżowych w Europie. Targi STACJA PALIW są platformą do wymiany informacji, nawiązywania kontaktów biznesowych  i prezentacji najnowszych rozwiązań dla sektorów: paliwowego, petrochemicznego i energetycznego, stacji paliw, myjni samochodowych, warsztatów, transportu, wyposażenia sklepów i barów. Przed nami jubileuszowe, XXV Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2018, które odbędą się w dniach 9-11 maja 2018 r. w EXPO XXI w Warszawie.  To od lat wielkie święto branży z udziałem najważniejszych podmiotów. Zarówno na wystawców, jak i gości czeka moc atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję.