Transport Manager Meetings

Kraków, 23 października 2018 r.

Gdańsk, 11 grudnia 2018 r.

www.konferencje.transport-manager.pl 

 

Production Manager Meetings

Katowice, 27 września 2018 r.

Warszawa, 21 listopada 2018 r.

www.konferencje.production-manager.pl

 

Katowice, 26 września 2018 r.,

Poznań, 27 listopad 2018 r.,

www.konferencje.logistics-manager.pl 

 

67TH IAA COMMERCIAL VEHICLES

Deutsche Messe, Hannover, Niemcy

20-27 września 2018 r.

www.iaa.de/en

Targi IAA pojazdów użytkowych w Europie odbywają się w Hanowerze co dwa lata i są wiodącymi światowymi targami w zakresie transportu, logistyki i mobilności. Targi oferują unikalny przekrój pojazdów z całego łańcucha dostaw, od pojazdów dla branży transportowej i logistycznej, po samochody dostawcze dla sektorów przemysłowych.

II Kongres i Targi TSLA Expo Rzeszów 2018

Rzeszów, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podakarpackiego G2A Arena, Jasionka, 28-29 września 2018 r.

www.tslaexpo.pl/

We wrześniu w G2A Arena już po raz drugi zagości najważniejsze wydarzenie branży motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej na Podkarpaciu – Kongres i Targi TSLA Expo Rzeszów 2018. Towarzyszy im dedykowany przedsiębiorcom i specjalistom Kongres TSLA oraz Moto Show – pełen samochodowych premier, prezentacji motocykli i konkursów nie tylko dla fanów motoryzacji. W ubiegłym roku kongres otworzyli marszałek i wojewoda podkarpacki, a impreza przyciągnęła 4,5 tysiąca zwiedzających. Podczas 8 paneli z ekspertami, przedsiębiorcy mieli okazję dyskutować o najnowszych rozwiązaniach poprawiających konkurencyjność i wyniki finansowe w firmie, a relacje z tych wydarzeń ukazały się w mediach. O sukcesie TSLA Expo zdecydowała unikatowa formuła, dedykowana inteligentnej specjalizacji regionu, jaką jest motoryzacja, oraz uwzględniająca interesy podkarpackich firm, których potencjał i siła stale wzrastają. Targi i Kongres TSLA Expo Rzeszów 2018 to wydarzenie, na którym warto być.

 


Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK

Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, 1-4 października 2018 r.

www.taropak.pl/pl/kontakt

Ponad 24,5 tyś metrów przestrzeni wystawienniczej w 5 pawilonach zgromadzi 500 wystawców, którzy zaprezentują 450 nowości. To wszystko zobaczy ponad 63000 zwiedzających. TAROPAK największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań: od szklanych, przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych, aż po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Impreza odbędzie się w ramach bloku POLAGRA. Poprzednią edycję wydarzenia odwiedzili klienci nie tylko z krajów Europy i świata, a reprezentanci licznych firm produkcyjnych i handlowych poszukiwali kontaktów biznesowych i nowości. Podczas Targów odbywają się konferencje i seminaria oraz strefy pokazowe.

.

XV FORUM POLSKICH MENEDŻERÓW LOGISTYKI – POLSKA LOGISTYKA

Hotel Hilton, Warszawa

2-3 października 2018 r.

Www.Pb.Pl/Konferencje

Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku logistycznym. To przede wszystkim wyjątkowa okazja do dyskusji w gronie praktyków odpowiedzialnych za rozwój łańcucha dostaw,. zarządzanie zapasami i strategie logistyczne. Zaproszeni eksperci wskażą nowoczesne rozwiązania oraz sprawdzone praktyki optymalizacji działań w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw.

 

9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji “Maintenance”

Kraków, 10-11 października 2018 r.

9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance to jedyna impreza targowa w Polsce, mająca na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. O randze imprezy świadczy wciąż rosnąca liczba wystawców zarówno z Polski jak i z zagranicy.

 

3PL VALUE CREATION NORTH AMERICA SUMMIT 2018

Embassy Suites Downtown Chicago Magnificent Mile, Stany Zjednoczone

16-18 października 2018 r.

www.3plogistics.com/3plna2018

W dniach 16-18 października firma Armstrong & Associates organizuje szósty doroczny zlot 3PL Value Creation w Chicago w stanie Illinois. Szczyt 3PL Value Creation Summit to wydarzenie strategiczne, w ramach którego dyrektorzy operacyjni, inwestorzy i innowatorzy technologiczni zbierają się, aby ocenić przyszłość rynku logistycznego i zbadać strategie tworzenia wartości w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej.

 

3PL SUMMIT & CHIEF SUPPLY CHAIN OFFICER FORUM – EUROPE

De Maaspoort, Venlo, Holandia,

16-18 października 2017 r.

Www.Events.Eft.Com/Eu3pl

Doroczne spotkanie europejskich przedstawicieli kadry kierowniczej I ich odpowiedników w łańcuchu dostaw. Ponad 400 uczestników wyższych kadr zarządzających łańcuchem dostaw i logistyką uczestniczy w wydarzeniu co roku. Jeśli szukasz jednego istotnego, przełomowego spotkania biznesowego, to Europejskie Forum CSCO zapewni Twojemu przedsiębiorstwu prawdziwie globalną perspektywę na dalszy rozwój.

 

VI MIĘDZYNARODOWE TARGI TRANSPORTU I LOGISTYKI W WARSZAWIE TRANSLOGISTICA POLAND

Expo Xxi Warszawa

6-8 listopada 2018 r.

Www.Trans-Poland.Pl

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie TransLogistica Poland to największe w  Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką oraz dla producentów i dystrybutorów wszelkiego rodzaju, a więc przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących usług TSL.

 

WCONNECTA MADRID 2018

Madrid Marriott Auditorium

26 października 2018 r.

Www.Wconnecta.Com/Pl

Po sześciu edycjach, Wconnecta stała się ważnym wydarzeniem dla profesjonalistów z sektora transportowego w Europie. Celem spotkania jest znalezienie zaufanych partnerów i generowanie nowych możliwości biznesowych. Jest to doskonała okazja na poznanie się i nawiązanie współpracy z europejskimi firmami, których rzetelność gwarantuje system QAP (Quality Assurance Policy). Sukces Wconnecta tkwi w możliwości zebrania maksymalnej liczby kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować stałą współpracą.