Transport Manager Meeting

PRAKTYCZNE ASPEKTY ZARZĄDZANIA TRANSPORTEM

20 CZERWCA 2017 R. WARSZAWA

TM Poleca

VI Spotkanie Przewoźników Drogowych w Krzyżowej

Grodziszcze , Pałac Krzyżowa, 26 maja 2017 r.

uniatransportu.pl

Polska Unia Transportu oraz Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie w Krzyżowej. Tematem tegorocznego spotkania jest bezprawie i jawny protekcjonizm państw starej Unii Europejskiej. Czy pracownik wysoko mobilny będzie sposobem na płacę minimalną?

 

Naczepomania 2017

Zawiercie, Hotel Congress & Spa Villa Verde 4*, 30 maja 2017 r.

www.ptmtrade.pl

Zapraszamy do udziału w I edycji imprezy plenerowej Naczepomania 2017. Spotkanie branży transportowej, podczas którego głównym punktem będzie pokaz specjalistycznych naczep ciężarowych premium oferowanych przez PTM POLSKA dla branży komunalnej, rolniczej, drzewnej, kompostowej i budowlanej. Dodatkowo wystawa innych pojazdów ciężarowych Sponsorów, dostawców części i podzespołów, oraz osprzętu i akcesoriów dla branży transportowej.

 

VIII Regaty TSL

Jezioro Niegocin, AZS Wilkasy, 2-4 czerwca 2017 r.

www.interlan.pl

Już po raz ósmy firmy Transics oraz interLAN organizują regaty branży TSL – wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz wielu firm transportowych i logistycznych. Tegoroczna edycja odbędzie się w terminie 2-4 czerwca w Wilkasach k. Giżycka.

 

VI Forum Kobiet w Logistyce

Kraków, Novotel City West Kraków, 5-6 czerwca 2017 r.

www.kobietywlogistyce.pl

Forum Kobiet w Logistyce to spotkanie we wspaniałej atmosferze i z wyjątkowymi ludźmi. To miejsce wymiany myśli, poglądów i doświadczeń, platforma pomysłów, inspiracji oraz sieć kontaktów biznesowych. Do udziału zapraszamy menedżerki, jak i menedżerów, a także specjalistów w zakresie logistyki, transportu i spedycji w tym również sieci producenckich, dystrybucyjnych, handlowych. Zwieńczeniem corocznego spotkania jest przyznanie tytułu i statuetki "Kobiety w Logistyce roku".

 

MODERNLOG

Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, 6-9 czerwca 2017 r.

www.modernlog.pl/pl

Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu to jedyne targi dla logistyki w przemyśle. Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się w towarzystwie targów ITM Polska – Innowacje, Technologie, Maszyny, będących największymi targami przemysłowymi w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

SKAT International Cup 2017

Pętkowice, Sierra Golf Club, 9-10 czerwca 2017 r.

www.skatgolf.com

SKAT International Cup 2017 to dwudniowy sklasyfikowany, prestiżowy turniej w którym biorą udział członkowie klubów krajowych i zagranicznych oraz zaproszeni Goście - Partnerzy biznesowi Grupy SKAT. Przykładem poprzednich edycji naszego turnieju, przewidujemy ponad 100 uczestników z Polski i zagranicy. Dla zaproszonych Gości wraz z osobami towarzyszącymi zostanie zorganizowana Akademia Golfa -zajęcia golfowe z profesjonalnym trenerem Golfa PRO oraz mini turniej.

 

Transport Manager Meeting

Warszawa, 20 czerwca 2017 r.

www.transport-manager.pl

Przed rozpoczęciem sezonu urlopowego zachęcamy menedżerów transportu i właścicieli firm TSL do przybycia na drugą w tym roku konferencję Transport Manager Meeting i zaczerpnięcia praktycznej wiedzy z branży – tak, by czas odpoczynku miał większą szansę upłynąć bez niepotrzebnych zaskoczeń prawnych czy technicznych! Jak zawsze, jednodniowa bezpłatna konferencja pod hasłem „Praktyczne aspekty zarządzania transportem” oferuje mocny program merytoryczny (prawo, zarządzanie, technika…) wzbogacony o prezentację nowoczesnych rozwiązań i usług dla transportu.

 

Festyn Transportowca 2017

Nowy Dwór Wejherowski k/Gdyni, Faltom Leśny, 23 czerwca 2017 r.

www.pspdgdynia.pl

Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych zaprasza wszystkie firmy do udziału w Festynie Transportowca oraz towarzyszących mu Regionalnych Targach Transportowych. Tegoroczna impreza odbędzie się na terenie „Faltomu Leśnego” w Nowym Dworze Wejherowskim. W programie imprezy oprócz prezentacji pojazdów oraz usług związanych z transportem drogowym znajdą się atrakcyjne występy artystyczne, liczne konkursy, smaczne jedzenie, napoje i piwo.

 

VII Krajowa Konferencja Naukowa „Metody i narzędzia obsługi logistycznej w teorii i praktyce”

Bydgoszcz, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu – Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy, 26 czerwca 2017 r.

www.logistyka.wsb.torun.pl/

Bydgoska konferencja jest połączeniem logistycznej wiedzy naukowej z praktyką: oprócz ekspertów akademickich, wystąpią tam przedstawiciele biznesu i organów państwowych. To różnorodne grono spotka się w celu wymiany poglądów i doświadczeń oraz wyników badań naukowych na temat rozwiązań stosowanych w dzisiejszej obsłudze logistycznej przedsiębiorstw i innych podmiotów. Poza oczywistymi korzyściami merytorycznymi, konferencja da też możliwość pozyskania nowych kontaktów branżowych. Zgłoszenia do 30 maja 2017 r.

 

Transport Manager Meeting

Poznań, 12 września 2017 r.

www.transport-manager.pl

Na kolejną w tym roku bezpłatną, jednodniową konferencję Transport Manager Meeting, dedykowaną kadrze zarządzającej transportem i innym osobom decyzyjnym w branży TSL, redakcja „Transport Manager” zaprasza do miasta, gdzie mieści się jej siedziba – do Poznania. Jak zwykle, nie zabraknie nowości i potrzebnych danych ułatwiających kierowanie firmą transportową w Polsce, prelekcji praktyków transportu i znakomitych specjalistów w dziedzinach takich, jak prawo, zarządzanie czy technika, a także możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych – i nieodmiennie, doskonałej atmosfery.

 

Transport & Logistics Manager Meeting

Warszawa, 24 października 2017 r.

www.transport-manager.pl

Ta edycja konferencji Transport Manager Meeting będzie wyjątkowa – oprócz praktycznej wiedzy potrzebnej do zarządzania firmą transportową, menedżerowie będą mogli uczestniczyć w wykładach i prezentacjach z pokrewnej dziedziny, jaką jest logistyka. To dlatego, że w organizacji tego wydarzenia redakcja „Transport Manager” sprzymierzy się z redakcją powstającego właśnie siostrzanego tytułu: dwumiesięcznika „Logistics Manager”. Tyle wiedzy menedżerskiej podczas jednego wydarzenia – taka okazja już się w tym roku nie powtórzy!

 

Transport Manager Meeting

Gdańsk, 12 grudnia 2017 r.

www.transport-manager.pl

Transportowy rok 2017 zamykamy konferencją Transport Manager Meeting w Gdańsku. Jak przygotować swoją firmę transportową do Nowego Roku 2018, jakich zmian prawnych i innowacji technicznych należy się spodziewać, w jakie rozwiązania zainwestować, jakie noworoczne postanowienia podjąć dla udoskonalenia swojej menedżerskiej drogi? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas ostatniego w tym roku bezpłatnego, jednodniowego spotkania dla menedżerów TSL w mieście położonym nad przepiękną, zimową Zatoką Gdańską.

PATRONAT HONOROWY

 

 

 

 

PARTNERZY 

 

BANK SERWIS

 

CARGONEXX

 

DKV EURO SERVICE POLSKA

 

EASYTRIP

 

EUROMASTER

 

 

GBOX

 

GROW UP POLSKA

 

INELO

 

INTERLAN

 

IVECO POLAND

 

MARCOS BIS

OCRK

 

PEMA

 

RED TORTUGA

 

TRIMBLE

 

TIMOCOM

 

 

TRANSICS

 

TRANS.EU

 

VIAON

 

 

PARTNERZY MERYTORYCZNI

 

KANCELARIA BUNK-ALLIANCE RECHTSANWALTSGESELLSCHAFT MbH

  

COFACE

CROWE HORWARTH INTERNATIONAL

 

KANCELARIA „AMF FRASIK”

 

GIDE LOYRETTE NOUEL

GŁOWNY INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO

KANCELARIA PRAWNA IURIDICA 

 

DORADZTWA PODATKOWEGO JAMRÓZ I POGORZELSKI

 

 

 

KANCELARIA PRAWNA RACZKOWSKI PARUCH

 

 

TRANSLAWYERS

 

TRANSPORT LOGISTYKA POLSKA

 

 

PATRONI 

DOLNOŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE PRZEWOŹNIKÓW MIĘDZYNARODOWYCH

GÓRNOŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE PRZEWOŹNIKÓW DROGOWYCH

ZACHODNIOPOMORSKIE STOWARZYSZENIE PRZEWOŹNIKÓW DROGOWYCH

POLSKA UNIA TRANSPORTU

ŁÓDZKIE STOWARZYSZENIE PRZEWOŹNIKÓW MIĘDZYNARODOWYCH I SPEDYTORÓW

STOWARZYSZENIE PRZEWOŹNIKÓW DROGOWYCH 'DOLNY ŚLĄSK'

POMORSKIE STOWARZYSZENIE PRZEWOŹNIKÓW DROGOWYCH

KUJAWSKO-POMORSKIE STOWARZYSZENIE PRZEWOŹNIKÓW MIĘDZYNARODOWYCH

OPOLSKIE ZRZESZENIE PRZEWOŹNIKÓW DROGOWYCH

OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE PRZEWOŹNIKÓW TRANSPORTU NIENORMATYWNEGO