TM ON-LINE

Konferencje, panele, dyskusje, case study, webinaria organizowane przez Transport Manager w wersji ON-LINE!

Transport Manager Virtual Meeting "Jak zarabiać więcej w branży TSL?"

18 sierpnia 2020

Druga odsłona Transport Manager Virtual Meeting. Już 18 sierpnia dowiesz się co zrobić żeby zarobić i nie tracić. Porozmawiamy o narzędziach ułatwiających pracę, o zabezpieczeniach, o marżach w transporcie. Dołącz do nas!

Zobacz więcej

Transport Manager Virtual Meeting "Hit the road"

konferencja odbyła się 07.07.2020

Wyjątkowa odsłona cyklu Transport Manager Meetings. Transport Manager Hit The Road to bezpłatna, jednodniowa, wirtualna konferencja skierowana dla całego sektora TSL.

Zobacz więcej

Panel dyskusyjny on-line "Gdzie się podziały moje daktyle...?"

panel odbył się 02.07.2020

To jednak nie będzie webinar o tajnikach skutecznych negocjacji tylko o tym, jak pozornie małe oszczędności – na frachcie, kosztach zużycia paliwa, wykorzystaniu czasu pracy kierowców itp. – wpływają na to, czy firma transportowa zarobi bądź nie, a w ostatecznym rozrachunku – czy przetrwa czy nie? „Gdzie się podziały Twoje daktyle” – czyli gdzie ucieka Twoja marża i jak temu zapobiec?

Zobacz więcej

COVID-19 Lekcja dla przewoźników drogowych

webinar odbył się 30.06.2020

Jak było przed COVID-19? Jak kondycja branży transportowej wyglądała przed pandemią? Jak będzie wyglądała post-covidowa rzeczywistość branży transportowej? Czego nauczyliśmy się z pandemii? Jak doświadczenia covidowe uodpornią firmy transportowe na przyszłość? Covidowa szczepionka biznesowa na lockdown i kryzysy Jak wyobrażamy sobie biznes transportowy po pełnym otwarciu? Jak do zmian będą musieli dostosować się klienci firm transportowych? Post-covidowe wyzwania transportowców – z czym mierzy się branża transportowa? DORADZIMY: Co w związku z tym zrobić, żeby: odbudować swoje firmy i floty pojazdów być przygotowanymi na – oby nie – powtórki takich pandemii, jak COVID-19

Zobacz więcej