Transport Manager Meeting

FORUM MENEDŻERÓW TRANSPORTU

18-19 MAJA 2017 r., OŁTARZEW K/WARSZAWY

TM Poleca

Międzynarodowe Targi Transportu Spedycji i Logistyki MT TSL 2017

Nadarzyn, Ptak Warsaw Expo, 22-24 marca 2017 r.

www.mttsl.pl

MT TSL to spotkanie biznesowe producentów i dostawców z przedsiębiorcami z branży transportu i komunikacji z Europy Środkowej. Towarzyszyć jej będą konferencje oraz dedykowane spotkania transportowe. W specjalnej strefie będzie możliwość otrzymania bezpłatnych porad prawnych oraz sprawdzenie i porównanie szerokiej oferty firm brokerskich. Równocześnie z targami odbędzie się II edycja Międzynarodowych Targów Transportu Publicznego Warsaw Bus.

 

Poland & CEE Retail Summit 2017

Warszawa, Hotel Hilton and Convention Centre, 29-30 marca 2017 r.

retail-conferences.com

Cel Kongresu Retail Summit od lat pozostaje niezmienny – stworzenie przestrzeni dla menedżerów sieci handlowych i producentów FMCG, służącej budowaniu trwałych relacji, nawiązywaniu współpracy, mającej bezpośredni wpływ na wzrost biznesu i kierunki rozwoju sektora retail w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Formuła spotkania ułatwi nawiązanie i zacieśnianie licznych relacji z dostawcami, szybką identyfikację potencjalnych partnerów biznesowych i zacieśnianie relacji.

 

Mistrzostwa Mechaników i Motor Show Truck 2017

Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, 6-9 kwietnia 2017 r.

www.motorshow.pl/pl/

Targom Motor Show Truck będą towarzyszyć VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Mechaników i III Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Lakierników. To rywalizacja najzdolniejszych uczniów szkół samochodowych a śledzenie zmagań tych entuzjastów motoryzacji w konkurencjach przygotowanych przez profesjonalnych trenerów, na co dzień szkolących mechaników w autoryzowanych stacjach obsługi to nie tylko dobry sposób na ciekawe spędzenie czasu, ale możliwość poznania przyszłych swoich pracowników.

 

V forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2017

Gdańsk, Amber Expo, 12-13 kwietnia 2017 r.

www.fracht.kow.com.pl

Forum Transportu Intermodalnego FRACHT to wydarzenie na stałe wpisane w kalendarz polskiej branży transportowej. Organizowane co roku w Gdańsku gromadzi ponad 200 przedstawicieli portów morskich, terminali kontenerowych, przewoźników i spedytorów z całego kraju, a także przedstawicieli rządu i instytucji naukowych. Co roku, uczestnicy Forum wypracowują konkretne wnioski i kierunki działań, których głównym celem jest rozwój transportu intermodalnego oraz przedsiębiorstw funkcjonujących na tym rynku.

 

Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX

Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX

Sosnowiec, Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, 26-27 kwietnia 2017 r.

www.exposilesia.pl/transportex/pl/ www.exposilesia.pl/logistex/pl/

Targi TRANSPORTEX to okazja dla przedstawicieli firm transportowych i spedycyjnych, by zaprezentować potencjalnym klientom oferowane przez siebie usługi, nawiązać nowe relacje biznesowe oraz zyskać ekspercką wiedzę na temat nowości technologicznych i usługowych. Wszystko to dzięki przyjętej formule B2B, zachęcającej do udziału zarówno przedstawicieli branży, jak i dostawców dedykowanych im usług.

Formuła salonu LOGISTEX oparta jest na kompleksowej prezentacji potencjału firm z sektora logistycznego oraz dostawców usług dla tej branży. Gwarantuje to, że podczas targów, w jednym miejscu, będzie można spotkać właścicieli firm logistycznych, przedstawicieli sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznym i magazynowanymi, przedstawicieli sektora publicznego, a także inwestorów oraz deweloperów powierzchni magazynowych.

 

II edycja Ogólnopolskiej Konferencji „Uniwersytecka Liga Logistyków”

Katowice, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach , 4-6 maja 2017r.

nkl.ue.katowice.pl/?page_id=868/

www.facebook.com/NKLDialog/

Studenci logistyki i transportu spotkają się w Katowicach, by wziąć udział w dedykowanej im Konferencji i w finale konkursu na innowacyjne rozwiązanie logistyczne. Temat konkursu i Konferencji to „Doskonalenie logistyki w branży automotive”. Projekty wykonane przez zespoły konkursowe ocenią naukowcy i przedsiębiorcy, a najlepsze z nich zdobędą Złote Dyplomy Rektora. Oprócz konkursu, podczas Konferencji odbędą się szkolenia, warsztaty i wizyty w firmach. Wydarzenie organizuje Naukowe Koło Logistyki DIALOG przy Katedrze Logistyki Ekonomicznej na Wydziale Zarządzania UEK. Zapisy do 4 kwietnia.

 

Targi Logistyki, Mobilności, IT i Zarządzania Systemami Zaopatrzenia Transport Logistic 2017

Monachium, Messe München GmbH, 9-12 maja 2017 r.

www.transportlogistic.de

Targi Transport Logistic stały się wiodącą na świecie imprezą w branży dzięki kompleksowości oferty i licznemu uczestnictwu firm z całego świata. Prezentują pełen zakres usług począwszy od logistyki, IT/telematyki, e-biznesu poprzez transport wewnętrzny, zarządzanie systemami magazynowymi i systemy transportu towarowego. Impreza ta prezentuje kompleksowy zorganizowany transport drogowy, szynowy, wodny, powietrzny, stając się tym samym doskonałym forum łączącym przemysł i handel z branżą transportową i logistyczną.

 

XXIV Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2017

Warszawa, 17-19 maja 2017 r.

www.targi.paliwa.pl/

Już 17 maja rozpoczną się XXIV Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2017 w centrum wystawienniczym EXPO XXI, w Warszawie. Targi STACJA PALIW są platformą nawiązywania kontaktów biznesowych i prezentacji oferty m.in. dla sektorów: paliwowego, petrochemicznego i energetycznego; stacji paliw (benzyny, oleje napędowe, paliwa alternatywne: LPG/CNG/LNG), transportu i logistyki paliw, ale także przystacyjnej oferty okołopaliwowej – wyposażenia myjni samochodowych, warsztatów, przyległych do stacji kompleksów handlowo-usługowych, ze szczególną uwagą dla gastronomii i łańcucha dostaw FMCG. Międzynarodowe Targi STACJA PALIW są cenione wśród specjalistów branżowych jako największe wydarzenie tego typu w Polsce. Targom towarzyszą m.in. Forum Dyskusyjne „Rynek paliw płynnych 2017. Wybrane zagadnienia.”, cykl prelekcji Akademia Przedsiębiorcy, konkursy: PRODUKT ROKU i ZŁOTA STACJA, Miasteczko Myjni, Strefa Cystern, Strefa Eksperta, Strefa B2B.

17 maja 2017 (środa)

10:00 Uroczyste rozpoczęcie Targów

11:00 – 16:00 Akademia Przedsiębiorcy – cykl profesjonalnych prelekcji, warsztatów (Panel I)

18 maja 2017 (czwartek)

11:00 – 13:00 Forum Dyskusyjne „Rynek paliw płynnych 2017. Wybrane zagadnienia.” – wstęp płatny

13:00 – 16:00 Akademia Przedsiębiorcy – cykl profesjonalnych prelekcji, warsztatów (Panel II)

15:00 – 16:30 Spotkanie Sekcji Stacji Franczyzowych PKN Orlen przy Polskiej Izbie Paliw Płynnych

20:00 Uroczysty Bankiet Targów – wstęp płatny

19 maja 2017 (piątek)

10:00 – 11:30 Spotkanie dystrybutorów oleju napędowego przeznaczonego do celów opałowych

11:30 – 13:00 Akademia Przedsiębiorcy – cykl profesjonalnych prelekcji, warsztatów (Panel III)

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie

Rejestracja online:

http://www.targi.paliwa.pl/pl/dla-zwiedzajacych/rejestracja-online-2

 

VII Krajowa Konferencja Naukowa „Metody i narzędzia obsługi logistycznej w teorii i praktyce”

Bydgoszcz, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu – Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy, 26 czerwca 2017 r.

www.logistyka.wsb.torun.pl/

Bydgoska konferencja jest połączeniem logistycznej wiedzy naukowej z praktyką: oprócz ekspertów akademickich, wystąpią tam przedstawiciele biznesu i organów państwowych. To różnorodne grono spotka się w celu wymiany poglądów i doświadczeń oraz wyników badań naukowych na temat rozwiązań stosowanych w dzisiejszej obsłudze logistycznej przedsiębiorstw i innych podmiotów. Poza oczywistymi korzyściami merytorycznymi, konferencja da też możliwość pozyskania nowych kontaktów branżowych. Zgłoszenia do 30 maja 2017 r.

 

Forum Menedżerów Transportu

Ołtarzew k/Warszawy, Hotel Lamberton, 18-19 maja 2017 r.

www.transport-manager.pl

Zapraszamy na ekskluzywną, wyjątkową dwudniową imprezę dla kadry zarządzającej branży transportowo-spedycyjno-logistycznej. Będzie to spotkanie praktyków z branży TSL, podczas którego będą mogli wymienić się swoimi doświadczeniami menedżerskimi. Oprócz silnej części merytorycznej, opartej w dużej mierze na prelekcjach typu case study, wygłaszanych przez managerów transportu, nie zabraknie płaszczyzny do nawiązania nieformalnych znajomości, podczas wieczornego spotkania towarzyskiego.

 

Transport Manager Meeting

Warszawa, 20 czerwca 2017 r.

www.transport-manager.pl

Przed rozpoczęciem sezonu urlopowego zachęcamy menedżerów transportu i właścicieli firm TSL do przybycia na drugą w tym roku konferencję Transport Manager Meeting i zaczerpnięcia praktycznej wiedzy z branży – tak, by czas odpoczynku miał większą szansę upłynąć bez niepotrzebnych zaskoczeń prawnych czy technicznych! Jak zawsze, jednodniowa bezpłatna konferencja pod hasłem „Praktyczne aspekty zarządzania transportem” oferuje mocny program merytoryczny (prawo, zarządzanie, technika…) wzbogacony o prezentację nowoczesnych rozwiązań i usług dla transportu.

 

Transport Manager Meeting

Poznań, 12 września 2017 r.

www.transport-manager.pl

Na kolejną w tym roku bezpłatną, jednodniową konferencję Transport Manager Meeting, dedykowaną kadrze zarządzającej transportem i innym osobom decyzyjnym w branży TSL, redakcja „Transport Manager” zaprasza do miasta, gdzie mieści się jej siedziba – do Poznania. Jak zwykle, nie zabraknie nowości i potrzebnych danych ułatwiających kierowanie firmą transportową w Polsce, prelekcji praktyków transportu i znakomitych specjalistów w dziedzinach takich, jak prawo, zarządzanie czy technika, a także możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych – i nieodmiennie, doskonałej atmosfery.

 

Transport Manager Meeting

Warszawa, 24 października 2017 r.

www.transport-manager.pl

Ta edycja konferencji Transport Manager Meeting, znów odbywająca się w stolicy, będzie wyjątkowa – oprócz praktycznej wiedzy potrzebnej do zarządzania firmą transportową, menedżerowie będą mogli uczestniczyć w wykładach i prezentacjach z pokrewnych dziedzin logistyki i produkcji. To dlatego, że w organizacji tego wydarzenia redakcja „Transport Manager” sprzymierzy się z redakcjami siostrzanych tytułów: „Production Manager” i powstającego właśnie „Logistics Manager”. Tyle wiedzy menedżerskiej podczas jednego wydarzenia – taka okazja już się w tym roku nie powtórzy!

 

Transport Manager Meeting

Gdańsk, 12 grudnia 2017 r.

www.transport-manager.pl

Transportowy rok 2017 zamykamy konferencją Transport Manager Meeting w Gdańsku. Jak przygotować swoją firmę transportową do Nowego Roku 2018, jakich zmian prawnych i innowacji technicznych należy się spodziewać, w jakie rozwiązania zainwestować, jakie noworoczne postanowienia podjąć dla udoskonalenia swojej menedżerskiej drogi? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas ostatniego w tym roku bezpłatnego, jednodniowego spotkania dla menedżerów TSL w mieście położonym nad przepiękną, zimową Zatoką Gdańską.