Transport Manager Meeting

FORUM MENEDŻERÓW TRANSPORTU

18-19 MAJA 2017 r., OŁTARZEW K/WARSZAWY

PRELEGENCI TMM 08.03.2017

Łukasz Chwalczuk
managing partner w Kancelarii Prawnej Iuridica

Prezes zarządu OSPTN, ESTA Transport Section Executive, finalista Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2015. Uznany prelegent na wielu spotkaniach i konferencjach transportowych, doświadczony prawnik, autor wielu artykułów o tematyce transportowej.

 

Michał Dynerowicz
Kancelaria „AMF FRASIK”

Jest współpracownikiem Kancelarii Prawnej „AMF Frasik”. Prawnik z kilkuletnim doświadczeniem w sektorze transportowym. Praktykujący zawodowo oraz z zamiłowania w zakresie stosunków pracy oraz problematyki pracowniczej towarzyszącej branży transportowej na gruncie krajowych i wspólnotowych aktów prawnych. Specjalista w dziedzinie delegowania pracowników w celu świadczenia usług, także w kontekście aktów prawnych współtowarzyszących temu zagadnieniu. Członek zarządu Kancelarii BDBKP sp. z o.o.

Agnieszka Frasik
Kancelaria „AMF FRASIK”

Radca prawny, wykładowca prawa przewozowego w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Legitymuje się Certyfikatem Kompetencji Zawodowych Wspólnoty Europejskiej w Transporcie Międzynarodowym (od 2008 roku) oraz Państwową Licencją Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami (od roku 2010). Specjalista w dziedzinie rynku nieruchomości, postępowań transgranicznych oraz w branży TSL. Posiada pełne uprawnienia do reprezentowania podmiotów gospodarczych przed wszelkimi sądami, jak i przed Trybunałem Konstytucyjnym.

Sebastian Hunicz
Kierownik Działu Sprzedaży OCRK

Absolwent Wydziału Ekonomii SGGW oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Od kilkunastu lat związany z obszarem sprzedaży. W tym czasie przeszedł etapy kariery zawodowej od przedstawiciela handlowego do osoby zarządzającej działami sprzedaży w firmach z branży bankowej, telekomunikacyjnej oraz wywiadowni gospodarczej. Autor i współautor wielu produktów oraz procesów sprzedażowych. Prelegent na licznych spotkaniach, szkoleniach i konferencjach transportowych. Od 2014 roku szef sprzedaży w OCRK, największej w Polsce firmie outsourcingowej zajmującej się profesjonalnym rozliczaniem czasu pracy kierowców oraz płacy minimalnej w Europie.

Paweł Idzik
Area Sales Manager

Przedstawiciel firmy Soloplan na obszar Polski centralnej i wschodniej. Przygodę z logistyką rozpoczął w firmie produkcyjnej z branży „automotive”, gdzie po raz pierwszy zetknął się z oprogramowaniem wspomagającym transport. Od 8 lat związany ze sprzedażą.

 

Joanna Jasiewicz
Adwokat w warszawskim biurze francuskiej Kancelarii Prawnej Gide Loyrette Nouel

 

 

 

 

Paweł Judek
kancelaria Działyński i Judek Spółka Partnerska Radców Prawnych w Poznaniu

Jest radcą prawnym, partnerem w kancelarii Działyński i Judek Spółka Partnerska Radców Prawnych w Poznaniu. Prowadzi blog poświęcony prawu transportowemu pod adresem www.transportoweprawo.pl. Specjalizuje się w prawie transportowym i prowadzeniu sporów sądowych.

 

Kamil Korbuszewski
Kierownik Działu Sprzedaży GBOX

Absolwent wydziału zarządzania Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Warszawie. Praktyk, od 12 lat aktywny zawodowo w obszarach sprzedaży B2C i B2B i zarządzania sprzedażą. Początkowo związany z branżą telekomunikacyjną i teleinformatyczną, aktualnie specjalizujący się w tematyce systemów telematycznych oraz rozliczaniu czasu pracy kierowców. Związany z INELO, jako kierownik działu sprzedaży, oferującego zaawansowany system telematyczny GBOX Assist. Prywatnie mąż, ojciec dwóch synów, żeglujący w wolnych chwilach po śródlądziu.

Robert Krzych
Kancelaria Radcy Prawnego Robert Krzych

Radca prawny z doświadczeniem w obsłudze prawnej firm transportowych. Swoją przygodę z prawem i transportem rozpoczynał w Wojewódzkim Inspektoracie Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. gdzie prowadził obsługę prawną jednostki. Od 12 lat z powodzeniem zajmuje się obsługą przedsiębiorstw. Oprócz codziennej pracy, zajmuje się wyszukiwaniem i rozwiązywanie problemów, które dotyczą kluczowych zagadnień dla transportu drogowego. Autor wielu publikacji prasowych dotyczących transportu drogowego. 

Krzysztof Mytnik
Country Manager, Unifaun

pełni funkcję Country Managera w firmie Unifaun, wiodącego w Europie Północnej dostawcy systemów do administrowania i zarządzania transportami. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w obszarze IT dla logistyki oraz w doradztwie związanym z zaawansowanymi procesami zarządzania łańcuchami dostaw.

  

Rafał Pogorzelski
prawnik, ekspert i licencjonowany doradca podatkowy, Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jamróz i Pogorzelski

Doświadczenie zawodowe w zakresie podatków oraz ceł zdobywał m.in. podczas kilkuletniej pracy w Ministerstwie Finansów RP. W ostatnich latach pracował w firmie PriceWaterhouseCoopers, świadcząc kompleksowe usługi doradcze dla klientów z różnych branż, w tym TSL. Obecnie jest partnerem w Kancelarii Doradztwa Podatkowego Jamróz i Pogorzelski, gdzie koncentruje się na współpracy m.in. z podmiotami zaangażowanymi w obsługę międzynarodowego obrotu towarowego. 

 

Martin Pfnür
adwokat, Kancelaria Balduin Pfnür & Partner Rechtsanwälte Steuerberater

Jako adwokat specjalizuje się w obsłudze polskojęzycznych przedsiębiorców, w szczególności w dziedzinie prawa transportowego, w której zdobył dodatkowe kwalifikacje jako Fachanwalt für Transport- und Speditionsrecht. Mecenas Pfnür jest przewodniczącym Komisji Prawa Transportowego i Spedycyjnego Izby Adwokackiej w Saksonii.

 

Jerzy Różyk
Kancelaria Brokerska CDS

Ponad 27 lat w branży ubezpieczeniowej (ocena ryzyka, ubezpieczenia, likwidacja szkód), w tym 12 lat w obsłudze podmiotów sektora TSL w zakresie oceny ryzyka, ubezpieczeń i szkód transportowych. Ukończył wydział inżynierski na WSUiB w Warszawie (techniczna i ekonomiczna diagnostyka ubezpieczeniowa i likwidacja szkód) oraz studnia magisterskie na tejże uczelni. Specjalizuje się w diagnostyce ryzyka transportowego, prawie transportowym, ubezpieczeniach transportowych (OCP i OCS). Jego główną specjalnością są ryzyka kradzieżowe i związane z oszustwami. Członek Rady Niezależnych Ekspertów Transportu TRANSORA.

Mateusz Włoch
Ekspert ds. rozwoju i szkoleń INELO

Ekspert do spraw znajomości i wdrażania oprogramowania 4Trans®, który potrzebne doświadczenie zdobywał pracując ramię w ramię z najlepszymi ekspertami w branży. Obecnie jest odpowiedzialny za przeprowadzanie wdrożeń, szkoleń z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, szkoleń kierowców, szkoleń otwartych oraz warsztatów dla firm transportowych. Członek zespołu projektowego pracującego nad rozwojem oprogramowania 4Trans oraz urządzeń firmy INELO.

 

Maciej Wroński
prezes Transport i Logistyka Polska

  

 

 

 

Marta Walędziak-Skowrońska
Radca Prawny

Radca prawny przy Okręgowej Izbie radców Prawnych w Warszawie. Od jesieni 2016 r. związana z TGC Corporate Lawyers jako kierująca Zespołem Prawa Pracy. Wcześniej przez kilka lat współpracowała z największymi bankami w Polsce oraz z jedną z większych kancelarii prawniczych w Polsce. Od 11 lat ekspert w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych oraz prawa ochrony danych osobowych i pracowniczej własności intelektualnej. Reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Prowadzi szkolenia i wykłady dotyczące tematyki prawno-pracowniczej oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych.