Technika

PTV pomaga transportowi dla służby zdrowia

27 kwietnia 2020

PTV Group, dostawca rozwiązań informatycznych m.in. dla transportu, pomaga przewoźnikom szukającym rozwiązań w zakresie optymalizacji transportu w sektorze opieki zdrowotnej, oferuje tym przedsiębiorstwom oprogramowanie do planowania i optymalizacji tras.

– Tymczasowo udostępniamy je bezpłatnie. Epidemia COVID-19 zmieniła wszystko. Jako społeczeństwo zdajemy sobie sprawę, że w obecnym czasie, kluczowe znaczenie dla dobra wszystkich ludzi ma skuteczne działanie przedsiębiorstw w branżach związanych z ochroną zdrowia oraz dostaw produktów pierwszej potrzeby – wyjaśnia Tomasz Łotocki z PTV Group.

Oprogramowanie PTV Route Optimizer CL jest rozwiązaniem opartym na chmurze, które może być wdrożone w ciągu jednego dnia roboczego, bez zakłócania bieżącej pracy, umożliwiając automatyczną i optymalną dystrybucję wszystkich zamówień.

– W tym trudnym czasie, zdolność do szybszego i bardziej efektywnego dostarczania materiałów przy ograniczonych zasobach jest realną pomocą w walce z wirusem. Jeśli Twoja firma działa w branży ochrony zdrowia lub jeśli wiesz o kimś, kto mógłby skorzystać z oprogramowania do planowania i optymalizacji operacji transportowych, prosimy o kontakt z nami. PTV Group dokłada wszelkich starań, aby pomóc organizacjom opieki zdrowotnej podczas obecnego kryzysu.

 

Tutaj – link do zarejestrowania się do bezpłatnej, 30-dniowej wersji PTV Route Optimizer CL: https://www.ptvgroup.com/pl/sluzba-zdrowia/