Logistyka | Relacje

O logistyce w eksperckim gronie 320m pod ziemią!

23 września 2019

26 września (czwartek) w Kopalni „Guido” w Zabrzu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, związane ze świętowaniem obchodów 10-lecia ESA logistika w Polsce. Dziesiątka zaproszonych specjalistów z kręgu logistycznych przedsiębiorstw i organizacji skupionych wokół transportu w swoich prezentacjach przedstawi zgromadzonym autorski punkt widzenia na najbardziej aktualne tematy w branży. 10 wystąpień x 10 minut na 10-lecie ESA logistika!

Specjalistycznej wiedzy nigdy dosyć – zwłaszcza, gdy swoim doświadczeniem dzieli się grono badaczy uniwersyteckich czy praktyków z sektora magazynowania, logistyki, zakupów i prawa transportowego. Formuła wydarzenia łączy w sobie zalety tradycyjnych konferencji, będąc sesją ekspercką, a dzięki dodatkowej części dyskusyjnej jest przestrzeń wymiany różnorodnych opinii. Dziesiątka inspirujących mówców przedstawi własne zdanie na temat trendów w logistyce (10 x tzw. power speech każdy z nich trwający po 10 minut ) oraz będzie miała szansę je obronić w toku debaty.

W gronie prelegentów znajdują się m.in. Monika Duda, która przedstawi perspektywy dla rynku magazynowego czy Wiesław Różacki, który omówi temat przyszłości energetyki i trendów, które zmieniają gospodarkę. Na scenie w Kopalni „Guido” wystąpi także Łukasz Chwalczuk, Adam Chazanow, Mariusz Gerałowski czy Beata Cichocka-Tylman prezentując tematy związane ze zmianami w prawie transportowym, przyszłością rynku 3PL, logistyką w ujęciu działu zakupowego czy wykorzystaniu ulg podatkowych na potrzeby rozwoju przedsiębiorstwa.

Nasza firma stara się zawsze podchodzić nieszablonowo do wyzwań stawianych przez klientów i w ten sam sposób postanowiliśmy potraktować jubileusz 10-lecia w Polsce. – komentuje Teodor Kula, Dyrektor Zarządzający w ESA logistika – nasz zespół zawsze chętnie uczestniczy w konferencjach czy targach, jednak brak przestrzeni na dialog skutecznie blokuje możliwość zderzenia odmiennych punktów widzenia. Sami niecierpliwie oczekujemy też części networkingowej, dzięki której będzie okazja nie tylko nadrobić brak czasu dla kolegów z branży, ale także wymienić poglądy odnośnie tego, co będzie kształtować rynek TSL w najbliższych latach.

Wydarzenie ma charakter zamknięty; ma na celu integrację środowiska menedżerów związanych z branżą transportową. Spotkanie połączone jest z sesją networkingową dla uczestników i zróżnicowane doświadczenie prelegentów przekrojowo obejmuje temat nowości na rynku usług logistycznych.

Kontakt dla mediów: Małgorzata Świerad, swierad.malgorzata@esa-logistics.eu

 

ESA logistika

Jedna z czołowych firm logistycznych reprezentowana w czterech krajach Europy Środkowo-Wschodniej (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry). Od 2009 roku spółka w japońskiej grupie kapitałowej Hitachi Transport System, specjalizująca się w realizacji usług spedycyjnych, magazynowaniu czy transportów Project Cargo. Nasz rozwój opiera się na wydajnym i jakościowo wysokim świadczeniu usług logistycznych. Kreuje to wartość dodaną, która zapewnia motywację i rozwój naszych kompetentnych i odnoszących sukcesy ludzi, generuje środki na innowacje i rozwój technologii oraz procesów, co pozwala nam na budowanie długoterminowych relacji z klientami i zaspokojenie ich potrzeb w całości.