Technika

TIP rozwija swoją sieć warsztatów

3 września 2019

TIP Trailer Services ogłosiło zakup warsztatu Top Truck Centrum w Szczecinie, który znajduje się pod adresem ul. Pomorska 142.

TIP dynamicznie rozwija swoją sieć warsztatów w Polsce i Europie. Zakup szczecińskiego warsztatu wraz z zespołem jeszcze bardziej pomoże w obsłudze aktualnych klientów firmy oraz otworzy współpracę z tymi nowymi, odpowiadając na potrzeby rynku, serwisu i utrzymania floty. – Chcemy nadal rozwijać naszą obecność na rynku specjalistycznych serwisów w Polsce – mówi Paweł Lis, Head of Workshops w TIP. – Jesteśmy zachwyceni posiadaniem kolejnego świetnie wyposażonego warsztatu w Szczecinie. Pomoże nam to zwiększyć produktywność oraz możliwości w obsłudze własnej jak również floty naczep i ciągników klientów zewnętrznych – wyjaśnia.

Zakupiony warsztat wyposażony jest w stację kontroli pojazdów oraz 5 stanowisko. Najbliższe plany obejmują rozwój 3 kolejnych stanowisk do II poł. 2020 r. Wówczas ciągniki, naczepy, pojazdy dostawcze oraz nadwozia wymienne będą serwisowane na powierzchni 1296 m kw. – Jestem bardzo zadowolony z tego, że TIP Trailer Services przejęło mój warsztat oraz z tego, że moi pracownicy i klienci będą w rękach profesjonalistów – komentuje Maciej Pawlak, właściciel Top Truck, który nadal będzie pracował jako kierownik warsztatu i oddziału dla TIP. W nowym warsztacie zatrudnienie znajdzie wszystkich 17 dotychczasowych pracowników: w tym 12 mechaników.