Technika

Zapraszamy na XXVI Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2019

25 kwietnia 2019
  • Jeżeli prowadzisz, lub chcesz prowadzić stację paliw, myjnię, sklep, bar hotel – znajdziesz tu wszystko, co potrzebne do Twego biznesu (B2B).
  • Jeżeli jesteś kierowcą – poznasz tu, jak działa współczesna stacja paliw (oferta B2C).

 

15-17 maja 2019 r. na warszawskich XXVI Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2019 w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI  można będzie zobaczyć, czego w najbliższym czasie można oczekiwać w paliwowym biznesie.

 

Począwszy od cystern ADR do transportu paliw czy myjni samochodowych; przez odmierzacze (czyli to, z czym najczęściej kojarzą się stacje) i całą infrastrukturę do magazynowania i dystrybucji paliw – w tym najnowszych, alternatywnych, metanowych: CNG/LNG oraz ładowarek pojazdów elektrycznych (EV); po systemy wsparcia i zarządzania sprzedażą, płatności bezgotówkowych, kontrolne i fiskalne. Z tak bogatą ofertą będzie mógł zapoznać się odwiedzający Targi Polskiej Izby Paliw Płynnych. Zainteresowanie szczegółami będą zaś mogli pogłębić swą wiedzę podczas prelekcji AKADEMII PRZEDSIĘBIORCY.

Targi STACJA PALIW to także wyposażenie sklepu, gastronomii czy hotelu, czyli branż ściśle powiązanych ze stacyjnym biznesem. A warto dodać, że oferta stacji jest dziś na tyle szeroka, że trzeba trzymać rękę na pulsie najnowocześniejszych rozwiązań z bardzo wielu, odległych nieraz branż. Wielu przedsiębiorców ten aspekt działalności prowadzi w partnerstwie – stąd obecność na Targach systemów franczyzowych: sklepowych, gastronomicznych i innych. Najlepsze z tych rozwiązań zostaną nagrodzone w prestiżowym konkursie PRODUKT ROKU, a najlepsza stacja niezależna zostanie nagrodzona tytułem ZŁOTA STACJA.

Koncerny paliwowe znane są ze sponsoringu sportu, zwłaszcza motorowego. Stąd też na ich stoiskach obecność znanych rajdowców. Z kolei zainteresowani szerszym aspektem branży energetycznej powinni trafić na Forum „Polski Rynek Paliw Płynnych 2019”, podczas którego wręczone zostaną ZŁOTE OKTANY – najwyższa nagroda Polskiej Izby Paliw Płynnych dla tych, którzy najbardziej przyczynili się do rozwoju niezależnej branży paliwowej, jak i całej polskiej gospodarki