Finanse

Autostradę A4 opłacisz z E100

23 kwietnia 2019

Już od 1 maja br. będzie można w wygodny sposób opłacać odcinek autostrady A4, korzystając z karty  E100 w punktach poboru opłat. To udogodnienie jest tylko jedną z wielu usług w ofercie tego emitenta karty paliwowej.

Z początkiem maja Autostrada Małopolska A4 na odcinku Katowice – Kraków akceptuje płatności bezgotówkowe kartą E100. Punkty poboru opłat znajdują się w miejscowościach Mysłowice i Balice, a należnością za przejazd odcinkiem objęte są wszystkie pojazdy, w tym ciężarowe.

Autostrada A4 to kolejna – obok A1 i A2 – polska droga w ofercie E100. Oprócz płatności kartą na bramkach można także opłacać ją uniwersalnym urządzeniem do poboru myta E100 ONE TOLL T.

Jeśli chcesz usprawnić opłatę myta, nie zwlekaj i zarejestruj się w usłudze już dziś na stronie E100

Karta paliwowo-serwisowa E100 to bezgotówkowe rozwiązanie płatnicze dla firm transportowych, niezależnie od rozmiaru floty i kierunków przejazdów. Sieć akceptacji liczy 16 500 stacji paliw – od Portugalii po Kazachstan, co sprawia, że karta E100 jest unikalnym udogodnieniem na tle konkurencji, które łączy wschód z zachodem. Dzięki rozwiązaniom E100 można również w wygodny sposób opłacać drogi 24 krajów, tunele, mosty czy parkingi.