Finanse

Everoad stawia na rozwój w Polsce

28 marca 2019

Everoad, europejski lider w cyfryzacji transportu drogowego towarów intensywnie rozwija się nad Wisłą. Po udanym debiucie na polskim rynku w 2018 r., francuska firma zatrudniła kolejne osoby, które będą odpowiedzialne za jej rozwój na naszym rynku.

Jesteśmy dumni, witając Marzenę i Christophe w naszej firmie – mówi Maxime Legardez, założyciel Everoad. – Wierzymy, że ogromne doświadczenie, które posiadają, przełoży się na intensywny rozwój naszej firmy w Polsce, która jest jednym z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się rynków w Europie. Staramy się dostarczać naszym klientom najbardziej dopasowane do ich potrzeb rozwiązania, które spełnią ich potrzeby i jesteśmy przekonani, że nowi członkowie naszego zespołu pomogą nam kontynuować tę ambicję.

Marzena Kacprzyk objęła stanowisko Eastern Europe Head of Carrier i będzie odpowiedzialna za zarządzanie działem rozwoju, zajmującego się współpracą z firmami w Europie Śr.-Wsch. i poszerzającego ich bazę. Posiada 8-letnie doświadczenie w dziale handlowym Alpega Group, gdzie była odpowiedzialna za sprzedaż telefoniczną obszarze Europy Centralnej, Wsch., Płn. oraz krajów Beneluksu: – Jestem głęboko przekonana, że Everoad pomaga polskim przewoźnikom w rozwijaniu biznesu, zwiększeniu przychodów oraz usprawnieniu codziennej pracy operacyjnej – komentuje.

Christophe Saby objął stanowisko Eastern Europe Head of Shipper i będzie odpowiedzialny za rozwój współpracy z nadawcami ładunków, czyli producentami i sieciami handlowymi. Christophe przeprowadził się do Polski z Francji ponad 15 lat temu. Posiada 7-letnie doświadczanie sprzedażowo-operacyjne na stanowisku dyrektora zarządzającego.  Praktykę zdobywał m.in. w firmie Gefco, gdzie zajmował się współpracą z największymi firmami na polskim rynku. Posługuje się językiem polskim, francuskim oraz angielskim. Jak komentuje, bardzo podoba mu się połączenie nowoczesnych technologii z transportem. Rewolucja przemian w transporcie rozpoczęła się, przyszłość należy do cyfryzacji.

Everoad jest innowacyjnym start-upem, który łączy przewoźników bezpośrednio z nadawcami, co ułatwia cały proces transportu, zmniejszając koszty, które ponosi klient przy jednoczesnej minimalizacji pustych przebiegów. Everoad pomaga także zachować płynność finansową swoim przewoźnikom, oferując im program płatności w 72 h. Z Everoad współpracuje obecnie ponad 800 firm transportowych, które dysponują łącznie 50 tys. ciężarówek na terenie całej Europy oraz ponad 200 nadawców ładunków, co tworzy jedną z największych sieci transportowych w Europie.

Więcej na: Everoad