Relacje

Sukces francuskiej platformy cyfrowej podczas TransLogistica 2018

7 grudnia 2018

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie – TransLogistica Poland przyciągają corocznie coraz większe grono wystawców oraz odwiedzających. Targi pozycjonowane są jako największe wydarzenie biznesowe związane z transportem, spedycją i logistyką w Polsce oraz w Europie Środkowo – Wschodniej. W wydarzeniu poza polskimi wystawcami i odwiedzającymi uczestniczyły firmy z ponad 30 europejskich państw, 12 azjatyckich i 11 afrykańskich.

W dniach 6-8 listopada przedstawiciele Everoad uczestniczyli w targach TransLogistica i zaprezentowali swoje digitalowe rozwiązanie dla producentów oraz firm transportowych. Innowacyjne rozwiązanie Everoad zainteresowało polskich przewoźników oraz producentów. Podczas trzech dni targów stoisko firmy odwiedziło ponad 120 firm transportowych oraz ponad 30 producentów z różnych branż. Niewątpliwym sukcesem jest fakt, że ponad 20 firm zadeklarowało potencjalną współpracę z Everoad.

Targi TransLogistica to naszym zdaniem jedne z najlepszych targów dotyczących branży transportowej, w których mieliśmy okazję uczestniczyć. Najlepszym wyznacznikiem trendu digitalizacji w tradycyjnej branży transportowe jest fakt, że nasz produkt spotkał się z tak dużym zainteresowaniem wielu firm transportowych oraz producentów. Jesteśmy dumni, że wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi i kontrahentami w Polsce możemy tworzyć nową, cyfrową rzeczywistość w transporcie – komentuje Alexandre Vignal, Head of Carriers Eastern Europe.