Grupa SKAT nagrodzona za szkolenia

Podczas uroczystej Gali HR Day Grupy Pracuj, poświęconej wynikom IV edycji „HR Dream Team 2018”, Grupa SKAT odebrała wyróżnienie za projekt SKATway w kategorii „Rozwój talentów w organizacji”.

SKAT Transport, wśród nominowanych, jest jedyną firmą z polskim kapitałem i jedyną reprezentującą branżę TSL.

Wygrywamy (…) przede wszystkim jako pracodawca. Obserwujemy bardzo dobre wyniki absolwentów kolejnych edycji SKATway. Popularność projektu w całej Polsce rośnie z roku na rok, wskazuje na to coraz większa liczba zgłoszeń. Wspólnie ze wszystkimi zaangażowanymi w projekt ekspertami z Grupy SKAT, czujemy satysfakcję z wykorzystywania w praktyce przekazanej przez nas wiedzy i doświadczenia”

– mówi twórca projektu Michał Andrószowski, Dyrektor ds. Rozwoju.

Zawód spedytora jest niezwykle wymagający, w SKATway staramy się wzmocnić takie cechy jak szybkość podejmowania decyzji, działanie w zespole i znajdowanie rozwiązań w trudnych sytuacjach branżowych

– mówi Kierownik Projektu SKATway Katarzyna Wiślińska.

SKATway jest kompleksowym projektem szkoleniowym, dzięki któremu osoby nowo przyjęte poznają zasady funkcjonowania zawodu spedytora międzynarodowego. Organizowany dwa razy do roku, uwzględnia potrzeby kadrowe we wszystkich oddziałach Grupy SKAT. Składa się z trzech etapów, obejmuje teorię oraz praktykę z zakresu transportu i spedycji. W proces szkolenia zaangażowane jest dwanaście działów firmy SKAT, część szkoleń jest prowadzona również przez trenerów zewnętrznych.

Więcej informacji o SKATway:  https://www.skat.com.pl/kariera/skatway

Źródło: SKAT