Technika

Red Tortuga oddaje do użytku aplikację do zarządzania flotami za pomocą telefonu

29 maja 2018

Nowa aplikacja pozwala kontrolować trasy kierowców i dzienne zużycie paliwa, zawiera również wykresy i statystyki aktywności. Udostępnia też przewoźnikom informacje umożliwiające optymalizację i zaplanowanie najlepszej trasy.

Myślisz o kontrolowaniu w czasie rzeczywistym operacji przeprowadzanych na różnych kartach paliwowych? O pobieraniu faktur za pomocą jednego kliknięcia? Sektor transportowy i logistyczny nieustannie się rozwijają i każdego dnia stają wobec nowych zadań, dyktowanych przez rozmaite wymagania konsumentów lub potrzebę wdrażania nowych technologii służących rozwojowi sektora. Coraz bardziej efektywne zarządzanie czasem stało się niezbędne aby osiągnąć sukces. Mając to na uwadze, Red Tortuga oddała właśnie do użytku aplikację, która ma pomóc przedsiębiorcom i przewoźnikom w zarządzaniu i optymalizacji tras. To praktyczne i funkcjonujące na zasadach intuicji narzędzie można pobrać bezpłatnie na stronie internetowej Play Store.

Nowa aplikacja mobilna została stworzona z myślą o wszystkich użytkownikach, którzy chcą korzystać z usług oferowanych za jej pośrednictwem. Przeznaczona jest zarówno dla zarządców flot, jak i samych kierowców. Dzięki nowej aplikacji Red Tortuga postawiła wielki krok naprzód, poszerzając swą ofertę i zapewniając dostęp do nowych korzyści z dowolnego miejsca.

Przedsiębiorcy znajdą w tej aplikacji użyteczne narzędzie sprawowania kontroli nad pojazdami, niezależnie od tego, gdzie się w danej chwili znajdują. Za pośrednictwem strefy klienta można przesyłać i pobierać faktury, planować trasy i kontrolować operacje przeprowadzane na kartach w czasie rzeczywistym. Ta ostatnia funkcja zapewnia większą kontrolę nad flotą, umożliwia śledzenie tras i dzienne zużycie paliwa przez kierowców. Informacje te można filtrować według daty, karty lub kraju. Dane obejmują wykresy i statystyki dotyczące konsumpcji oraz ryzyka, co pozwala na szybki i globalny podgląd działalności. Aplikacja umożliwia również blokowanie i ponowną aktywację kart paliwowych, a nawet wycofanie ich z niej.

Z drugiej strony, aplikacja mobilna firmy Red Tortuga jest przeznaczona również dla przewoźników. Znajdą tu oni interaktywną mapę z 1200 stacjami serwisowymi tworzącymi sieć grupy, wraz z adresami, godzinami otwarcia, danymi kontaktowymi i usługami świadczonymi na każdej z nich. Aplikacja pozwala ponadto na aktywowanie geolokalizacji w celu odnalezienia najbliżej położonych stacji oraz wyznaczenia i zaplanowania najbardziej dogodnej trasy.

Nowa aplikacja nadaje wartość dodaną usługom firmy Red Tortuga, której działalność jak zawsze skierowana jest na ułatwienie i usprawnienie podróży zarówno firmom transportowym, jak i ich kierowcom.

 Źródło: Red Tortuga

Grupa RED TORTUGA (www.redtortuga.com) oferuje zawodowym kierowcom oraz krajowym i międzynarodowym firmom transportowym wszechstronne usługi, których celem jest wspomaganie klientów na ich trasach. Wprowadzenie na rynek kart paliwowych, sieć ponad 1200 stacji paliwowych w 8 krajach europejskich (Hiszpania, Francja, Belgia, Luksemburg, Holandia, Słowenia, Niemcy i Austria) oraz kompleksowe usługi pomocy na drodze to wymierne przykłady starań, jakich dokłada REDTORTUGA, aby ułatwić swoim klientom pokonanie trasy.