Technika

ABAX Equipment Control teraz działa dłużej

16 maja 2018

Nowy ABAX Equipment Control będzie służył jeszcze dłużej. Producent ulepszył urządzenia, dzięki czemu można teraz monitorować maszyny i sprzęt dłużej bez konieczności wymiany baterii.

ABAX Equipment Control jest dostępny w dwóch różnych rozmiarach i służy do śledzenia i kontrolowania niezasilanego sprzętu. Różna wielkość oznacza inny zestaw baterii i ich żywotność. W porównaniu z poprzednią generacją, wytrzymałość baterii zwiększyła się o średnio 40%. Jeśli pozycja kontrolowanego konteneta jest rejestrowana raz dziennie, żywotność małej baterii to 2240 dni, a dużej 4480 dni.

Ulepszony GPS

Nowa wersja oferuje również ulepszony GPS, z nową anteną i szybszym pozycjonowaniem GPS, co przekłada 16 razy lepsza wydajność niż poprzednia generacja.

Dwa różne moduły są idealne do monitorowania urządzeń nie posiadających wewnętrznego źródła zasilania jak np. kontenery, przyczepy, sprężarki i urządzenia zmagazynowane.

Aby zainstalować ABAX Equipment Control, wystarczy zamontować go w bezpiecznym miejscu urządzenia, które podlega monitoringowi. W celu uzyskania jak najlepszego sygnału GPS, nie należy montować go pod metalem lub w miejscu bez dobrego odbioru sygnału satelitarnego.

Urządzenie ABAX Equipment Control jest wodoodporne (IP67), niezawodne i opłacalne jak zawsze. Teraz jest również wyposażone w stalową klatkę, która pozwala chronić urządzenia w ekstremalnych warunkach i nadal zapewnić doskonały sygnał GPS.

Źródło: ABAX Poland