Technika

Verizon Connect – nowa jakość w telematyce

8 marca 2018

Verizon Connect to nowa generacja rozwiązań dla firm transportowych oraz wszystkich tych, które wykorzystują w swojej działalności pojazdy. Verizon Connect łączy w sobie trzy renomowane firmy oferujące oprogramowanie do zarządzania flotą oraz pracownikami mobilnymi. Dostarcza rozwiązań, które pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność.

Spółka Poltrack, oferująca narzędzia do monitoringu i zarządzania flotami pojazdów, dotychczas działająca w ramach Fleetmatics Group, stała się oficjalnie częścią amerykańskiego koncernu Verizon i od dziś występuje pod wspólną marką Verizon Connect. W skład nowego podmiotu weszły marki takie jak Verizon Telematics, Fleetmatics i Telogis – tworzące najlepsze w swojej klasie rozwiązania z zakresu „connected vehicles”. Stworzenie Verizon Connect jest zwieńczeniem inwestycji wartych 5 milionów dolarów, które rewolucjonizują światowy rynek telematyki.

Verizon Connect zapewnia łączność i wgląd w dane, pozwalające klientom otrzymywać na bieżąco dokładne informacje o położeniu pojazdów i pracowników, ich efektywności, bezpieczeństwie, produktywności czy przestrzeganiu przepisów. Nowa marka to połączenie niemal 20 lat doświadczeń 3500 specjalistów z zakresu telematyki, mobilnej siły roboczej oraz zarządzania flotą.

Verizon Connect jest liderem “świata w ruchu” – automatyzuje, optymalizuje i rewolucjonizuje sposób, w jaki przemieszczają się ludzie, pojazdy i towary. Pełna gama wiodących na rynku rozwiązań i usług z zakresu zarządzania flotami oraz pracownikami mobilnymi umożliwia klientom wykorzystanie innowacji, automatyzacji i dostępu do ogromnej ilości przydatnych w codziennej działalności danych. Dzięki temu Verizon Connect pomaga klientom stale zwiększać bezpieczeństwo, wydajność i produktywność. Firma zatrudnia ponad 3500 pracowników w 15 krajach i dostarcza wiodące platformy i rozwiązania technologii mobilnych.

Więcej informacji na temat Verizon Connect można znaleźć na stronie https://www.verizonconnect.com/pl/